Dealz otworzył sklep w poznańskiej Avenidzie

Do grona najemców Avenidy dołączył dyskont Dealz, który w poznańskim centrum handlowym zajął powierzchnię 558 mkw. Klienci znajdą w nim m.in. artykuły spożywcze, kosmetyki, środki czystości, produkty dla zwierząt oraz artykuły do wyposażenia i dekoracji domu.

– Stale uatrakcyjniamy tenant-mix naszego Centrum do rosnących potrzeb konsumentów. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z marką Dealz, która jest wyjątkowym dyskontem pod względem oferty cenowej oraz asortymentowej – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Dealz ma już 17 sklepów w Polsce

Dealz to koncept sklepów oferujących produkty znanych marek z różnych branż w konkurencyjnych cenach. Szeroki asortyment około 3 tys. produktów zapewnia szeroki wybór produktów: spożywczych, drogeryjnych, artykułów do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, artykułów papierniczych i wiele więcej.

Sieć Dealz należy do Grupy Pepkor Europe, właściciela liderów rynkowych w Europie Środkowo-Wschodniej: Pepco oraz Poundland UK /Dealz Europa Zachodnia. Grupa Poundland/Dealz działa na rynku od 1990 roku, posiada ponad 900 sklepów w krajach Europy Zachodniej oraz w Wielkiej Brytanii i zatrudnia ponad 18 tys. pracowników. Sieć z sukcesem funkcjonuje w Irlandii, Francji, Hiszpanii, a od lutego 2018 roku także Polsce.

Sklep otwarty w Avenidzie Poznań jest 17. dyskontem marki w Polsce. Pozostałe sklepy marki znajdują się m.in. w Kaliszu (PH Kalinka), Pabianicach (ul. Łaska 9), Poznaniu (King Cross Marcelin), Oławie (Quick Park), Gnieźnie (ul. Gdańska 120), Wrześni (ul. Kolejowa 15), Szamotuły (ul. Feliksa Nowowiejskiego 1), Jarocinie (ul. Powstańców Wlkp. 16), Kielcach (CH Korona), Grudziądzu (ul. Konarskiego 43), w Galerii Rondo Wiatraczna w Warszawie oraz w Polkowicach w Parku Handlowym przy ul. Młyńskiej 10.

Avenida Poznań w portfolio obiektów handlowych ECE

Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w Wielkopolsce, które na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni 60 tysięcy metrów kwadratowych mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1,5 tys. miejsc parkingowych (trzy godziny darmowego parkowania). Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym. Właścicielem obiektu jest spółka ECE Projektmanagement Polska, partner merytoryczny wiosennej edycji Shopping Center Forum 2019 Exhibition & Awards.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl