MediaMarkt uruchamia kolejny sklep w Polsce

Zbliża się otwarcie kolejnego sklepu sieci MediaMarkt w Polsce. Zostanie on uruchomiony 28 lutego o godzinie 9.00 w Parku Handlowym przy ul. Zygmunta Starego w Pile.

MediaMarkt to popularna sieć handlowa, obecna w Polsce od ponad 20 lat. Mieszkańcy Piły i okolic znajdą w nowym sklepie pełny asortyment nowoczesnej elektroniki użytkowej, czyli urządzenia do domu i biura takie jak telewizory, lodówki, kuchenki, piekarniki, pralki. W ofercie jest również cała gama urządzeń mobilnych, a wśród nich smartfony, tablety, laptopy na każdą kieszeń.

– MediaMarkt w Pile to więcej niż sklep. Na naszych klientów czeka nowoczesna przestrzeń handlowa, zapewniająca idealne warunki do poznawania najnowszych urządzeń i rozwiązań technologicznych. Na wszelkie pytania odpowie fachowy personel, który objaśni poszczególne funkcje urządzeń i pomoże dobrać model o parametrach dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika – mówi Tomasz Zieliński, kierownik sklepu MediaMarkt w Pile.

MediaMarkt rozwija się w Polsce i na świecie

Szeroką gamę produktów najbardziej znanych, światowych producentów uzupełniają urządzenia marek własnych: KOENIC, PEAQ, OK., ISY, które charakteryzują się sprawdzoną jakością i dobrą ceną.

MediaMarkt oferuje różne usługi dodatkowe: dostawę, instalację, pierwsze uruchomienie i konfigurację urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej i elektrycznej. Klienci mogą tu zawrzeć umowę o usługi sieci Orange. Osoby korzystające ze sklepu internetowego mediamarkt.pl mogą odebrać zakupione produkty na miejscu bez konieczności zamawiania dostawy. Dla wygody klientów sklep prowadzi również sprzedaż ratalną na atrakcyjnych warunkach i przy minimum formalności.

MediaMarkt jest międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów, oferujących najpełniejszą ofertę z zakresu elektroniki użytkowej. MediaMarkt stawia sobie za cel zapewnienie jak najszerszego dostępu do najnowszej elektroniki, dlatego równolegle rozbudowuje internetową platformę sprzedaży www.mediamarkt.pl oraz otwiera kolejne markety.

MediaMarktPolska to wiodący dystrybutor elektroniki użytkowej w Polsce. Obecnie grupa prowadzi w  Polsce 86 sklepów MediaMarkt. Realizując strategię sprzedaży wielokanałowej MediaMarktSaturn Polska prowadzi także sklepy internetowe mediamarkt.pl orazredcoon.pl.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.