FunFotos wprowadza nowe urządzenia do sieci fotokabin

Firma FunFotos, producent i lider rynku fotokabin w Polsce, poszerza swoje portfolio o nowy produkt. Urządzenie służące do drukowania zdjęć ze smartphonów tzw. SpeedLab.

– Pierwszy SpeedLab na początku roku został ustawiony w centrum handlowym Galeria Gniezno. Prowadzimy tam testy urządzenia, które mają na celu sprawdzenie zainteresowania wśród klientów – mówi redakcji retailnet.pl Tomasz Młodzki, wiceprezes FunFotos.

Speedlab – osobno lub z fotokabiną

Konstrukcja i projekt SpeedLab’a sprawia, że można go dostawić do fotokabiny lub ustawić jako samodzielne urządzenie.

W odróżnieniu od fotokabiny urządzenie nie wykonuje zdjęć, ale umożliwia wydrukowanie fotografii, które klienci wykonali telefonami komórkowymi. Wystarczy podłączyć telefon, aby na ekranie SpeedLab’a pojawiły się zdjęcia, które mamy na telefonie. Następnie wybieramy za pomocą ekranu dotykowego te zdjęcia, które chcemy wydrukować. Na końcu Klient opłaca zdjęcia, a urządzenie natychmiast je drukuje. Za zdjęcia można płacić kartą.

Statystyki pokazują, że w obecnych czasach ludzie nie tylko robią rocznie więcej zdjęć (cyfrowych), ale także proporcjonalnie więcej ich drukują. Takie urządzenia, które umożliwiają łatwy i natychmiastowy druk będą więc świetną odpowiedzią na potrzeby klientów.

Funfotos ma sieć ponad 180 fotokabin w Polsce

FunFotos to spółka z polskim kapitałem i największy udziałowiec rynku fotokabin w kraju. Firma powstała w 2012 roku. Za rozwój FunFotos odpowiadają: prezes spółki Marcin Młodzki i Tomasz Młodzki, który zajmuje się strategią oraz kontaktami z centrami handlowymi. FunFotos oprócz zarządzania siecią ponad 180 fotokabin, również sama produkuje urządzenia.

Firma oferuje trzy rodzaje nowoczesnych fotokabin. Fotokabiny „funowe”, które dobrze funkcjonują w okolicach kin, placów zabaw czy stref restauracyjnych; fotokabiny dokumentowe, przeznaczone do miejsc z dużym ruchem (hipermarkety, wejścia do sklepów etc.), oraz fotokabiny hybrydowe, które łączą obydwie funkcje i mogą być świetnym uzupełnieniem niemal każdej lokalizacji. Fotokabiny FunFotos są podłączone do Internetu, co pozwala na bieżąco monitorować ich stan zapewniając niezawodność działania każdej maszyny.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl