Hebe umacnia swoją pozycję w Gdańsku

Hebe w Gdańsku

Nominowana do nagrody Retailers’ Awards 2019 w kategorii Other Expansion sieć Hebe kontynuuje wzmożoną ekspansję. W Gdańsku otwarta została 203 drogeria sieci.

Hebe utrzymuje trend dynamicznego rozwoju i 1 marca br. otworzyła najnowszą drogerii sieci – przy ul. Kilińskiego 4, w Galerii Metropolia w Gdańsku. 

Intensywny 2018 rok

Marka Hebe powstała w 2011 roku i otworzyła już ponad 200 placówek na terenie całej Polski, zarówno w większych, jak i mniejszych miastach, głównie w galeriach i centrach handlowych. W samym 2018 roku sieć zyskała aż 50 nowych lokalizacji. Koniec minionego roku był czasem znaczącego wzrostu powierzchni sprzedaży Hebe – nowe drogerie pojawiły się m.in. Warszawie, Wrocławiu, Piszu, Zambrowie, Brzegu, Polkowicach, Cieszynie.

JMDiF realizuje plan rozwoju w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego. Rok 2019 Hebe rozpoczęło od ekspansji w w Siedlcach. To tutaj otwarty został 201 sklep sieci będący jednocześnie pierwszym sklepem pod szyldem Hebe w Siedlcach.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional. Sprzedaż w drogeriach Hebe wyniosła w 2018 roku 207 mln euro, czyli wzrosła w tej walucie o 24,7 proc

Intensywny rozwój sieci Hebe doceniła branża, dzięki czemu marka została nominowana do nagrody Retailers’ Awards 2019 w kategorii Other Expansion. Wśród pozostałych nominowanych są: Action, KiK, Lidl, Maxi Zoo, Rossmann, Smyk oraz Żabka. Oprócz sieci handlowych nagrodę otrzyma także najlepszy manager – nagroda Best Manager of the Year. I jak co roku podczas Forum wręczona zostanie także statuetka Osobowość Roku. Zwycięzców poznamy już 9 kwietnia, podczas wiosennej edycji SCF 2019 Exhibition & Awards, która odbędzie się jw Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl