Nowy sklep w Jurajskiej. Będzie czynny w niedziele

Galeria Jurajska

Galeria Jurajska w Częstochowie poszerza swoją ofertę spożywczą. Do grona najemców dołączył właśnie sklep z alkoholami z całego świata. Sklep będzie także w niedziele niehandlowe – zapowiadają przedstawiciele centrum handlowego.

Nowym najemcą, który zasila ten segment jest Forfiter Exclusive. To lokalna marka sklepów z alkoholami doskonale znana w Częstochowie. Najemca zajął lokal o powierzchni 57 mkw. W jego ofercie znaleźć można alkohole z całego świata. Sklep ma także w swojej ofercie nalewki, miody pitne, sake, armaniaki oraz alkohole na prezent. Jego asortyment uzupełniają kawy, herbaty, czekoladki oraz podstawowe produkty spożywcze, w tym pieczywo.

– To sklep, jakiego jeszcze nie było w Galerii Jurajskiej. Dzięki jego ofercie nasi klienci zyskują dostęp do niezwykle atrakcyjnej i szerokiej oferty trunków z całego świata, w tym także unikalnych produktów idealnych na upominek – mówi Anna Borecka-Suda, leasing manager Galerii Jurajskiej.

Zyskuje także sama Jurajska. Nowy partner zasili bowiem ofertę Niedzielnego Centrum Rozrywki. Nowy sklep czynny będzie bowiem w niedziele niehandlowe, dołączając tym samym m.in. do 18 restauracji i kawiarni, kina, studia fitness czy kids play.

Szersza „spożywka” w Jurajskiej

Nowe otwarcie umacnia także szeroką ofertę spożywczą galerii. Będzie to już trzeci sklep, po Biedronce i Bacówce, w którym będzie można znaleźć ofertę tego typu. Jak podkreślają przedstawiciele galerii, wybór partnera nie jest przypadkowy. – Zależało na marce o unikalnej ofercie, która dopełni już istniejącą propozycję. Jednocześnie chcieliśmy
stworzyć na naszej mapie kolejny, ciekawy punkt, który będzie przyciągał naszych klientów swoją szeroką ofertą alkoholi z całego świata – mówi Borecka – Suda.

Forfiter Exclusive to już kolejna inwestycja lokalnego najemcy w lokal w Galerii Jurajskiej. Sklepy przez częstochowskich przedsiębiorców zajmują w centrum handlowym już 4 proc. powierzchni. Wśród najemców znaleźć można zarówno puntu usługowe, restauracje, kawiarnie, jak i sklepy z ubraniami.

– Udział lokalnych najemców w naszej ofercie systematycznie wzrasta. Centrum handlowe to niezwykle atrakcyjne miejsce dla rozwoju biznesu, praktycznie z każdej branży.  O jego atrakcyjności i przewadze decyduje dziś przede wszystkim stały dostęp do klienta, gotowego robić zakupy, a także ugruntowana pozycja Jurajskiej na regionalnym rynku  – dodaje Borecka-Suda.

Galeria Jurajska to największe centrum handlowe w Częstochowie (49 tys. m kw. GLA). Działający od 2009 roku obiekt z roku na roku zyskuje na popularności. Tylko w 2018 roku galerię odwiedziło blisko 7,2 mln osób. W Galerii Jurajskiej można znaleźć 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City. Ofertę wypełniają najpopularniejsze polskie i zagraniczne marki.  Swoje sklepy mają tutaj m.in. Grupa LPP (Reserved, Cropp, Home & You, House, Mohito, Sinsay), grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti), TK Maxx, C&A, Euro RTV AGD, Intersport, Empik, H&M, New Yorker, Smyk, Rossmann, Sephora, Super Pharm, Biedronka, Douglas, Carry, TruTrussardi, Apart i wiele innych. Do dyspozycji klientów Galerii Jurajskiej jest wielopoziomowy parking mogący pomieścić 2000 samochodów, parking autokarowy, rowerowy, motocyklowy a także nowocześnie zaaranżowana strefa restauracyjna z wydzieloną przestrzenią wypoczynkową. Tuż przy galerii klienci znajdują natomiast nowocześnie zaaranżowany miejski ogród nad bulwarami Warty oraz parking autokarowy. We wnętrzu obiektu z kolei przygotowano dla nich kilka stref relaksu, w tym strefę dydaktyczną premium z akwariami (morskim i słodkowodnym). Właścicielem galerii jest GTC S.A.

GTC jest wystawcą wiosennej edycji Shopping Center Forum 2019. Swoje projekty zaprezentuje na stoisku 1.3

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl