Just GYM kontynuuje rozwój sieci klubów fitness

Nowy klub Just GYM w Lublinie, zgodnie z zapowiedzią, ruszył 1 marca br.w przebudowanym Centrum Handlowego Tatary przy ul. Mełgiewskiej 2A. Just GYM ma powierzchnię blisko 2 tys. mkw. To pierwszy klub otwarty w województwie Lubelskim i siódma placówka w kraju należącym do sieci Just GYM. Obecnie spółka szykuje się do otwarcia kolejnych punktów m.in. we Wrocławiu, Poznaniu i Opolu.

W nowoczesnej przestrzeni klubu Just GYM klient może skorzystać z ponad 200 maszyn i bardzo przestronnej strefy do treningu funkcjonalnego, a to wszystko przy pełnej automatycznej obsłudze 24-godzinnej przez 365 dni w roku. Tak jak w pozostałych placówkach tak i w Lublinie przygotowano 120-metrowa strefa Just HIT.

– High-intensity training, która została wyposażona w sprzęt takich marek jak Core i Matrix. To nasz nowość dostępna we wszystkich klubach – mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM.

Siedem klubów Just GYM

– Lublin to bardzo perspektywiczne miasto z bardzo silnym ośrodkiem akademickim dlatego cieszy nas fakt, iż otwieramy tu nasz kolejny klub. Jesteśmy zadowoleni z realizowanych wyników otwartych już placówek wobec czego przygotowujemy kolejne kluby do otwarcia. Sieć obecna jest już w Płocku, Elblągu, Radomiu, Krakowie, Zabrzu, Olsztynie a także przygotowuje do otwarcia placówki we Wrocławiu, Poznaniu i Opolu – posumował Paweł Ciszewski.

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku. Pierwszy klub sieci powstał w Centrum Handlowym Auchan Płock. Obecnie spółka przygotowuje kolejne kluby do otwarcia oraz negocjuje umowy najmu lokali do otwarcia w 2019 i 2020 roku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl