Toys”R”Us zostaje w Łodzi

Toys”R”Us

Pasaż Łódzki przedłuża umowę najmu z marką Toys”R”Us. Najemca zajmuje ponad 1,5 tys. mkw. powierzchni galerii handlowej i działa w obiekcie od 2015 roku.

Toys”R”Us w Pasażu Łódzkim jest nie tylko jedynym sklepem tej sieci w Łodzi, lecz także w całym województwie łódzkim.

Najemca posiada szeroką ofertę zabawek edukacyjnych, artykułów szkolnych oraz akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Na najmłodszych klientów czeka specjalnie wyselekcjonowana linia Babies”R”Us, oferująca szeroki wybór produktów dla noworodków i niemowląt. Kontynuacja współpracy z marką Toys”R”Us, jak informuje zarząd obiektu, pozwala utrzymać unikalną ofertę Pasażu Łódzkiego na łódzkim rynku.

Oferta handlowa Pasażu Łódzkiego

Pasaż Łódzki został otwarty 11 października 2000 roku. Do dyspozycji klientów jest 71 butików, w tym kilkanaście punktów usługowych oraz 6 punktów gastronomicznych. Pasaż Łódzki stawia na unikalne marki, takie jak Decathlon, czy Toys‘R’us, dzięki którym wyróżnia się na łódzkim rynku i zjednuje sobie stałych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Pasaż Łódzki stale powiększa swoją ofertę, wśród której można znaleźć znane i cenione marki takie jak TK Maxx, Empik, czy Jysk. Główne zalety Centrum to łatwo dostępna lokalizacja, rodzinna atmosfera, duży wygodny parking oraz ciekawa oferta handlowa. Centrum oferuje szereg udogodnień zarówno dla rodziców z dziećmi, jak i dla osób z niepełnosprawnością.

Właścicielem Pasażu Łódzkiego jest Pradera Central Łódź Gallery Sp. z o.o., należąca do funduszu  PCEF zarządzanego przez Praderę. Zarządcą obiektu jest Apsys.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl