CH Czyżyny tworzy nową przestrzeń rozrywki

CH Czyżyny

Odkąd rok temu CH Czyżyny w Krakowie zostało kupione przez  firmę Newbridge Poland zachodzą w nim zmiany. Pojawiają się nowe sklepy i prowadzone są remonty. Teraz nowy właściciel postanowił stworzyć także nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne miejsca zabaw i wypoczynku dla najmłodszych.

– Ponad połowę naszych klientów stanowią już rodziny z dziećmi. W tej grupie dominują osoby młode z pociechami w wieku przedszkolnym. Dlatego naturalnym krokiem stało się dla nas, aby rozwinąć i poszerzyć ofertę dla najmłodszych. Teraz ten plan jest realizowany – mówi Marta Drzewiecka, Marketing & Customer Experience Manager w Newbridge Poland.

Pod koniec lutego na pasażu powstała mająca 30 mkw. nowoczesna strefa zabaw dla dzieci w wieku od 2. do 6. roku życia. To już drugie tego typu miejsce w obiekcie. Podobna, ale znacznie mniejsza strefa, działa także przy części gastronomicznej. Nowo powstała przestrzeń dla najmłodszych odgrodzona została od przechodniów specjalnymi miękkimi pufami, zapewniającymi bezpieczeństwo podczas zabawy. Wewnątrz umieszczono natomiast kilka kolorowych atrakcji dla najmłodszych, w tym m.in. zjeżdżalnię, grę logiczną „kółko – krzyżyk”, a także wielobarwne siedziska. Odwiedzając strefę najmłodsi mogą także skorzystać z dostępnych na miejscu gier. W przestrzeni ustawiono także specjalne stoliki i krzesła oraz półki, w których można na czas zabawy pozostawić np. kurtki i buty. Komfort zabawy zapewnia także specjalna, miękka podłoga, która dodatkowo chroni przed zimnem.

– Przestrzeń, jaką stworzyliśmy spełnia kilka funkcji. Dziś to przede wszystkim miejsce, w którym opiekun może odpocząć z dzieckiem w trakcie zakupów lub poczekać, kiedy osoba towarzysząca odwiedza sklep. Miejsce to także sprawdza się jako samodzielny, niewielki plac zabaw, w którym dziecko może w ciekawy sposób spędzić czas i poznać rówieśników  – wyjaśnia Marta Drzewiecka.

Nowe inwestycje w CH Czyżyny

To jednak nie jedyna propozycja dla dzieci, jaką przygotowało CH Czyżyny. W najbliższych tygodniach mają ruszyć także prace nad placem zabaw, który stanie na zewnątrz. Jego otwarcie ma nastąpić wraz z sezonem wiosenno-letnim.

– Planujemy kolejną, tym razem osadzoną w innej scenerii atrakcję dla dzieci, w której stanie kilka elementów umilających czas najmłodszym. Pojawi się ona na terenach zielonych przy centrum. Wokół placu zabaw, z myślą o rodzicach, powstanie natomiast specjalna strefa wypoczynkowa z ławeczkami – zapowiada przedstawicielka Newbridge.

Z myślą o rodzinnym kliencie zachodzą także zmiany w ofercie CH Czyżyny. Tylko w 2018 roku otwarto tutaj 2 nowe sklepy – Flying Tiger Copenhagen z produktami do domu oraz Diverse z ofertą odzieżową. W najbliższych planach jest natomiast otwarcie salonu Orsay, kawiarni Nakielny oraz salonu Pierre Cardin.

– Stajemy się coraz bardziej rodzinnym obiektem i to nie tylko ze względu na ostatnie zmiany w infrastrukturze, ale także w ofercie. Sięgamy przy tym po popularne i rozpoznawalne marki, które rozwijają i dopełniają naszą ofertę. Tym samym tworzymy przyjazne rodzinie sąsiedzkie centrum, w którym można zrobić udane zakupy i spędzić ciekawie czas, także z dzieckiem – mówi Drzewiecka.

Centrum Handlowe Czyżyny zlokalizowane jest w Krakowie przy ul. Medweckiego 2. Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię ponad 31 tys. m kw. GLA i liczy sobie 77 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród kluczowych najemców znaleźć można m.in. Carrefour, Leroy Merlin, Jysk, RTV Euro AGD, Douglas, Rossmann, Pepco, KFC i CCC. Zmotoryzowani mają tutaj do dyspozycji ponad 850 miejsc postojowych. Centrum handlowe należy do portfolio Newbridge Poland. Zarządcą jest Apsys Polska Sp. z o.o.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl