Leroy Merlin zainwestuje w Wieliczce

W Wieliczce, przy ulicy Krakowskiej 22, powstanie sklep Leroy Merlin, którego otwarcie planowane jest na drugą połowę 2019 roku. Obiekt ten będzie posiadać wyjątkową strefę projektowania oraz największy w okolicy dział drzewny i sanitarny. Do dyspozycji klientów będzie dostępnych ok. 400 miejsc parkingowych, zlokalizowanych przed sklepem, jak i na jego dachu.

Leroy Merlin w Wieliczce będzie posiadał w swojej ofercie 36 tys. produktów dostępnych na ponad 8,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni. W sklepie znajdować się będzie przestronny ogród wewnętrzny i zewnętrzny. Klienci będą mieli okazję skorzystać z wyjątkowej i specjalnie przygotowanej strefy projektowania, która powstanie w głównym miejscu sklepu.

Ponad 8,5 tys. mkw. powierzchni Leroy Merlin w Wieliczce

– W trosce o większy komfort naszych klientów, zdecydowaliśmy się na przeniesienie jednego z naszych sklepów z Centrum Handlowego Bonarka City Center do Wieliczki. W nowym sklepie klienci będą mieli do dyspozycji 400 miejsc parkingowych dostępnych na parkingu naziemnym, a także dodatkowe miejsca parkingowe znajdujące się na dachu budynku. Jednocześnie nasi klienci będą mogli skorzystać z poszerzonej oferty np. działu drzewnego czy punktu projektowania – mówi dyrektor sklepu w Krakowie Wieliczce, Bogdan Horbal.

Dla klientów dostępnych będzie wiele usług dodatkowych, takich jak projektowanie łazienek i kuchni, montaż produktów zakupionych w sklepie, docinanie elementów na wymiar, szycie oraz transport (także ten natychmiastowy) i wiele innych ułatwiających realizację projektów dla domu lub ogrodu. Klienci odwiedzający sklep będą mogli skorzystać z doświadczenia 140 osobowego zespołu pracowników, którzy doradzą odnośnie doboru do potrzeb produktów i usług.

– Ponad połowę zespołu będą stanowili pracownicy przenoszonego sklepu z Krakowa Bonarki mający doświadczenie w realizacji projektów dla domu i ogrodu – mówi dyrektor sklepu.

Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 roku otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie jesteśmy w 44 miastach w Polsce. Leroy Merlin Polska to 62 sklepy wielkopowierzchniowe, 1 punkt sprzedaży, sklep internetowy www.leroymerlin.pl, portal do zlecania usług remontowo-budowlanych www.oferia.pl, dwa profile na FB „Kocham ogród!” i „Dom z pomysłem” oraz centrala, która na co dzień wspiera działania sklepów. W Leroy Merlin Polska pracuje ponad 10 tys. pracowników.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl