Planet Cinema inwestuje w e-commerce

Operator kin wielosalowych – Planet Cinema zaprezentował nową odsłonę strony internetowej. Głównym celem zmian, oprócz informacyjnego – przedstawienia najnowszego repertuaru i aktualności – była możliwość rezerwacji biletów.

Planet Cinema powstała w czerwcu 2011 roku jako nowa polska spółka, dziś posiada kina w Oświęcimiu, Zabrzu oraz Ełku. – Nasza sieć kin dynamicznie się rozwija, w związku z tym pojawiła się potrzeba stworzenia nowych serwisów z udoskonaleniem warstwy wizualnej i użytkowej nowych serwisów oraz systemu zarządzania ich treścią – mówi Tomasz Brodowski, Dyrektor kina Planet Cinema.

Najistotniejszym celem zmian, oprócz informacyjnego – przedstawienia najnowszego repertuaru i aktualności – była możliwość rezerwacji biletów. – Prace wdrożeniowe rozpoczęto, kładąc nacisk na wymienione aspekty, i uwypuklono je na etapie tworzenia makiety oraz projektu graficznego. Nowa odsłona Planet Cinema została również zintegrowana z systemem stacjonarnej rezerwacji biletów funkcjonującym w trzech miastach w Polsce – mówi Piotr Mazur z firmy wdrażającej nowe rozwiązania dla Planet Cinema. – Możliwość zakupu za pośrednictwem Internetu jest współcześnie standardem, którego oczekuje nie tylko młodzież, ale również osoby w przedziale wiekowym 30-45 lat. Stworzyliśmy więc projekt przyjazny, z funkcją łatwej rezerwacji i zakupu biletów. Klienci Planet Cinema nie muszą stać w kolejkach przed seansem, dzięki temu wyjście do kina staje przyjemne i relaksujące – dodaje.

Planet Cinema stawia na rozwój

Planet Cinema to polska spółka zajmująca się tworzeniem i prowadzeniem kin wielosalowych. Powstała w czerwcu 2011 roku. Już w grudniu tego roku otworzyło się pierwsze kino Planet Cinema w Oświęcimiu. Kolejne powstało w Ełku w sierpniu 2014 roku. W listopadzie 2018 roku uruchomione zostało kino w Zabrzu. Obiekty te dysponują łącznie 14 ekranami i prawie 2 tys. miejsc. W kinach, których operatorem jest Planet Cinema znajdują się również nowoczesne bary z przekąskami.

Planet Cinema jako operator kin spełnia najwyższe standardy obsługi widza. Oferuje premierowe pokazy filmowe najbardziej oczekiwanych tytułów polskich i zagranicznych. Dodatkowo organizuje pokazy specjalne i okolicznościowe. Planet Cinema to marka, która stawia na rozwój, stale modernizując istniejące obiekty i realizując nowe inwestycje.

Kino Planet Cinema w Zabrzu znajduje się przy Centrum Handlowym Platan. Posiada sześć klimatyzowanych sal łącznie na 700 miejsc, w tym komfortową salę VIP.  Sale wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i do projekcji. Kino oferuje widzom najnowsze filmowe hity, pokazy przedpremierowe, maratony filmowe, seanse specjalne i dla grup szkolnych. Organizuje szereg imprez, takich jak: Walentynki, Ferie zimowe, Dzień Dziecka, Mikołajki oraz spotkania okolicznościowe. W kinie znajduje się nowoczesny bar z popcornem, napojami oraz dużym wyborem słodyczy. Czas przed i po seansie widzowie mogą spędzić w Planet Cafe, gdzie serwujemy m.in. pyszną kawę i herbatę, świeżo wyciskane soki oraz wyborne wypieki.

Kino Planet Cinema to idealne miejsce do przeprowadzania akcji marketingowych firm, które chcą dotrzeć do swoich klientów. Proponujemy współpracę w zakresie: zakupu biletów dla pracowników po niższych cenach, zorganizowania imprez okolicznościowych z projekcją filmu. Umożliwiamy również dotarcie do potencjalnych klientów poprzez emisje reklam na naszych ekranach przed seansami filmowymi.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl