Wittchen rośnie z miesiąca na miesiąc

Spółka Wittchen S.A., właściciel marki i sieci sklepów z galanterią skórzaną, osiągnęła w lutym 2019 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży (łącznie wszystkie segmenty) w wysokości 15,6 mln zł. To wzrost o 27 proc. w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego.

Natomiast przychody ze sprzedaży w segmencie detalicznym spółki w lutym 2019 roku wyniosły 13,4 mln złotych. Tym samym przychody wzrosły o 28 proc. w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego, kiedy spółka odnotowała sprzedaż na poziomie 10,5 mln zł. Segment detaliczny obejmuje sprzedaż salonów detalicznych, sprzedaż internetową oraz pozostałą sprzedaż detaliczną.

Narastająco w okresie od stycznia do końca lutego skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki Wittchen wyniosły 31 mln zł, czyli wzrosły o 17 proc. rok do roku. Segment detaliczny w tym okresie wypracował przychody na poziomie 27,4 mln zł.  To wzrost o 18 proc.

Wittchen ma sieć złożoną z 99 sklepów i wysp handlowych

Wittchen S.A. jest wiodącym na polskim rynku sprzedawcą luksusowych dodatków i akcesoriów skórzanych. Prowadzi także sprzedaż obuwia i odzieży skórzanej oraz akcesoriów podróżnych. Firma została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Rafała Wittchena, który zarządza nią wraz z żoną Moniką.

Stacjonarna sieć sprzedaży detalicznej obejmuje 99 sklepów i wysp Wittchen. Spółka na początku tego roku uruchomiła serwis internetowy w nowej responsywnej odsłonie (RWD). Nowa wersja serwisu oprócz podstawowej funkcjonalności pozwalającej na pełne dostosowanie prezentowanych treści do różnych wersji urządzeń mobilnych zwiększa także funkcjonalność i wydajność sklepu internetowego.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl