Skandynawska marka zadebiutowała w Warszawie

danish-design-galeria-polnocna

9 marca w Galerii Północnej został otwarty pierwszy w Warszawie multibrandowy salon Danish Design. W ofercie sklepu znajdują się popularne skandynawskie marki odzieżowe w konkurencyjnych cenach.

Nowo otwarty sklep Danish Design w Galerii Północnej zajmuje powierzchnię 76 mkw. i znajduje się na pierwszym piętrze, naprzeciwko sklepu Forever 21. Salon oferuje ubrania znanych skandynawskich marek premium, biznesowych, casualowych oraz ubrania plus size . Cały asortyment dostępny jest w specjalnych, obniżonych cenach. Sklep zapowiada nowe dostawy raz w tygodniu.

– Wierzymy, że unikalny koncept sklepu Danish Design umożliwi naszym klientkom dostęp do szerokiego asortymentu najlepszych skandynawskich marek odzieżowych w jednym miejscu. Cieszymy się mogąc zaoferować tak unikalne rozwiązanie w Galerii Północnej oraz z faktu, że oferta modowa stale się powiększa. To następny po Mango sklep z odzieżą damską otwarty na przestrzeni ostatniego miesiąca – powiedziała Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager Galerii Północnej.

GTC jest wystawcą wiosennej edycji Shopping Center Forum 2019. Swoje projekty zaprezentuje na stoisku 1.3

Ponad 200 sklepów w Galerii Północnej

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza nowoczesna galeria handlowa oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku.

Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Obiekt spełnia również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza międzynarodowa certyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje ofertę handlową, rozrywkową i usługową niedostępną dotychczas w północno-wschodniej części Warszawy. Do dyspozycji gości jest ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino Cinema City, Sala Zabaw Fikołki, klub fitness Calypso oraz 2 000 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, RTV EURO AGD, Media Expert, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle i centrum medyczne Enel-Med.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl