Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Newbridge Poland powiększa zespół. Dwie nowe osoby

Newbridge Poland, właściciel 3 centrów handlowych i 3 retail parków, stopniowo poszerza nie tylko portfolio swoich inwestycji w Polsce, ale także swój zespół managerów. Do tego ostatniego dołączyły właśnie dwie nowe osoby.

– Firma Newbridge Poland dynamicznie się rozwija. Sukcesywnie umacniamy nasze portfolio inwestycyjne, a jednocześnie planujemy zmiany w zakupionych obiektach. Nowy, większy zespół ma nas wspierać w tych działaniach – komentuje zmiany Rory Mepham, CEO w Newbridge Poland. – Przed nami m.in. zakrojone na szeroką skalę prace związane z komercjalizacją i rekomercjalizacją, a także realizacją nowych inwestycji w kluczowych dla nas obiektach. Jesteśmy przekonani, że dzięki tak doświadczonemu zespołowi uda nam się zrealizować założone cele – dodaje.

Joanna Bieniek – Leasing Manager

Z początkiem lutego Joanna Bieniek objęła stanowisko leasing managera. W firmie odpowiadać będzie za działania związane z komercjalizacją należących do Newbridge obiektów, a także za rozwój relacji z najemcami oraz kwestie prawne.

Jej głównym zadaniem będzie wdrożenie nowych strategii najmu w centrach handlowych Bielawy w Toruniu, Guliwer w Łodzi i Czyżyny w Krakowie, jak również ścisła współpraca z działem development w kwestii modernizacji i rozwoju istniejących obiektów, a także nowych inwestycji, przede wszystkim planowanych retail parków CH Bielawy w Toruniu i CH Guliwer w Łodzi. Nowa leasing manager odpowiadać będzie także za wynajem w obiektach, które wkrótce wejdą do portfolio Newbridge.

Joanna Bieniek związana jest z branżą retail od ponad 10 lat. Od 2014 pełniła funkcję Senior Letting Consultant w Apsys Polska, odpowiadając za wynajem lokali w Manufakturze w Łodzi oraz Posnanii w Poznaniu. W przypadku tej ostatniej galerii uczestniczyła także w przygotowaniu strategii leasingowej oraz brała udział w pracach związanych z otwarciem obiektu.

Wcześniej, jako leasing manager w Neinever Polska, uczestniczyła w procesach najmu powierzchni w Galerii Malta, Factory Outlets, Retail Park Futura oraz wspierała wynajem w Galerii Katowickiej. Swoje doświadczenie budowała pracując także dla PKP SA i TriGranit Management Poland. W tej ostatniej firmie odpowiadała za leasing w Bonarka City Center.

Joanna Bieniek jest absolwentką ekonomii i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Akademii im. Andrzeja Frycza w Krakowie. Uczestniczka wielu konferencjach branżowych organizowanych nie tylko na terenie Polski.

Paweł Dolański - Real Estate Development Advisor, Newbridge Poland

Paweł Dolański – Real Estate Development Advisor

Drugą osobą, która dołącza do zespołu Newbridge Poland jest Paweł Dolański. Na stanowisku Real Estate Development Advisor będzie odpowiadał za przebudowy, modernizacje i rozwój obiektów obecnego portfolio firmy, a także zarządzanie projektami  inwestycyjnymi spółki, które związane są z nowymi nieruchomościami.

Paweł Dolański z wykształcenia jest architektem, studiował na Politechnice Krakowskiej i FH Aachen, posiada dyplom Royal Institute of British Architects. Z branżą nieruchomości komercyjnych związany jest od blisko 20 lat, a swoje doświadczenie zdobywał uczestnicząc w realizacji inwestycji zarówno po stronie generalnego wykonawcy jak również inwestora.

Przez ostatnie lata będąc na stanowisku Dyrektora Aktywów w Carrefour Polska, odpowiadał za wszystkie nieruchomości w kraju, uczestnicząc w pracach na każdym etapie inwestycji – od koncepcji aż po utrzymanie obiektów. Nadzorował modernizacje wielu centrów handlowych m.in. rewitalizację CH Morena w Gdańsku, budowę Retail Parku w Sochaczewie, a także brał udział przy powstaniu nowych konceptów jak hipermarket w Poznaniu czy market w Promenadzie. Realizował strategie firmy w zakresie oszczędności, wdrażając szereg nowych technologii m.in. oświetlenie LED, panele fotowoltaiczne, geotermia oraz nowoczesne instalacje chłodnicze oparte na R744.

Newbridge Poland to dynamicznie rozwijający się na polskim rynku handlowym  inwestor i deweloper. Firma z siedzibą w Warszawie, została założona w 2015 roku przez Rorego Mepham i grupę Somerston. Newbridge jest obecnie właścicielem 6 obiektów handlowych w Polsce, w tym 3 parków handlowych oraz 3 centrów handlowych w Krakowie, Toruniu i Łodzi.