Berlin Döner Kebap udostępnił własną aplikację mobilną

Licząca blisko 50 restauracji sieć Berlin Döner Kebap wprowadziła na rynek długo wyczekiwaną aplikację mobilną pod nazwą KebApp. Dzięki niej klienci zyskali m.in. dostęp do specjalnych ofert sprzedażowych. Docelowo można będzie z jej pomocą zamówić dostawę do domu lub biura.

– W ciągu kilkunastu dni od udostępnienia aplikacji, ponad 1 tys. użytkowników od razu skorzystało z opcji rejestracji – mówi Sławomir Rogowski, właściciel marki Berlin Döner Kebap. – To świadczy o tym jak bardzo nasi klienci potrzebowali tego typu rozwiązania – dodaje.

Aplikacja KebApp, oprócz dostępu do menu oraz możliwości znalezienia restauracji Berlin Döner Kebap, oferuje zakupowe oferty specjalne. – To pierwszy krok w budowaniu społeczności smakoszy naszego kebaba w Polsce. Aplikacja KebApp to nasze całkowicie autorskie rozwiązanie i planujemy je na bieżąco rozwijać, m.in. poprzez połączenie jej z wdrażanym systemem dostawy oraz budowę programu lojalnościowego – podkreśla Sławomir Rogowski.

Berlin Döner Kebap wdraża strategię sprzedaży wielokanałowej

Sieć Berlin Döner Kebap planuje dzięki aplikacji poszerzyć grono lojalnych klientów. Większość z oferowanych w jej ramach promocji sprzedaży dostępna jest wyłącznie w tym kanale, a najbardziej korzystne oferty przewidziane są tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Planowane poszerzenie funkcjonalności o dostawę do domu, dzięki zamówieniom bezpośrednio z aplikacji, to odpowiedź na rosnący trend “delivery” na polskim rynku i wielokanałowość działań marki.

Aplikacja po trzech tygodniach od wprowadzenia znalazła się w pierwszej 30, w kategorii “żywność i napoje” polskiego AppStore. Łączna liczba pobrań przekroczyła 3 tys. Zdaniem właściciela sieci liczba użytkowników w 2019 roku powinna przekroczyć 20 tys.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w sklepach Google Play i App Store na systemy Android i iOS. Można ją pobrać i zainstalować wpisując w nich słowo „KebApp”.

Rozwój w centrach handlowych

Berlin Döner Kebap to największa w Polsce sieć restauracji oferujących dania tego typu. Marka powstała ponad dwadzieścia lat temu, a od około dziesięciu lat nastąpił jej dynamiczny rozwój. Sieć rozwijana jest głównie w galeriach i centrach handlowych. Lokale Berlin Döner Kebap można znaleźć w tak rozpoznawalnych miejscach jak: Stary Browar w Poznaniu, Galeria Kaskada w Szczecinie, Forum w Gdańsku czy kompleks Baltic Park Molo w Świnoujściu.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Berlin Döner Kebap powiększył sieć o kilka lokalizacji w centrach handlowych m.in.: Galerii Kazimierz w Krakowie, Auchan Komorniki, Centrum Handlowym, Atrium Promenada w Warszawie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.