Piotr i Paweł pozostaje w obiektach LC Corp

Operatorem spożywczym w Sky Tower oraz w Arkadach Wrocławskich pozostanie supermarket Piotr i Paweł. Właściciel sieci zapowiedział, że obydwie placówki znalazły się w docelowym modelu zarządzania siecią. Piotr i Paweł pozostanie w upmarketowych lokalizacjach, skupiając się na docelowej grupie klientów.

Sieć Piotr i Paweł wpisała się w mapę handlową obydwu, należących do LC Corp, obiektów, zapewniając klientom dostęp do bogatej oferty, popartej wysoką jakością produktów i obsługi.

– Piotr i Paweł jest mocnym punktem oferty naszych obydwu obiektów, generującym konkretne zyski. To również niezwykle potrzebne uzupełnienie tenant-mix, budujące jego atrakcyjność, dające klientom możliwość skorzystania z szerszej, kompleksowej propozycji handlowej. Cieszę się z podjętej przez firmę decyzji – podkreśla Tomasz Wróbel, Członek Zarządu LC Corp.

Piotr i Paweł przechodzi restrukturyzację

– Piotr i Paweł intensywnie realizuje program restrukturyzacji – mówi Aleksander Rosa, rzecznik prasowy sieci. I dodaje: – Docelowy model naszego formatu zakłada pozostanie kilkudziesięciu sklepów w najlepszych, generujących odpowiednie dochody, placówkach. Pod uwagę wzięto m.in. lokalizację, potencjał, znajdującą się wokół konkurencję, zasobność klientów.

W portfelu właściciela sieci pozostały więc te supermarkety, które w aktualnej sytuacji rynkowej wypracowują dobre wyniki i których klienci oczekują takiego formatu sklepów. Są wśród nich placówki z Arkad Wrocławskich oraz prowadzona w modelu franczyzowym placówka w Sky Tower.

– Dodatkowo placówka w Arkadach Wrocławskich dostosowuje się do wprowadzanych w obiekcie zmian i optymalizuje metraż do około 1700 m kw. Już niebawem uzyskaną w ten sposób powierzchnię zajmie kolejny duży najemca – dodaje Dariusz Rudziński, Dyrektor Zarządzający Obiektami Komercyjnymi LC Corp.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.