Grupa Saller uruchomiła kolejny park handlowy

Grupa Saller otworzyła swój drugi w Tarnowskich Górach Park Handlowy. Obiekt zlokalizowany jest przy obwodnicy miasta na odcinku ul. Zagorskiej w sąsiedztwie marketu Tesco.

Wśród najemców znajdują się Jysk, Media Expert, Smyk, Chińskie Centrum jak również Sportisimo ze swoim jednym z pierwszych sklepów otwartych w Polsce. Jednocześnie tez toczą się zaawansowane rozmowy dotyczące pozostałej powierzchni.

– Nowy Park Handlowy w Tarnowskich Górach cieszy się uznaniem zarówno najemców jak i klientów – komentuje J. Saller, właściciel Grupy Saller.

Grupa Saller zaprezentuje swoje projekty podczas kwietniowej edycji Shopping Center Forum 2019 w Warszawie.

Plany Grupy Saller na 2019 rok

Nowe wyzwania Grupy Saller w roku 2019 to przede wszystkim finalizacja rozpoczętych w poprzednim roku inwestycji. Trzeci kwartał bieżącego roku przyniesie zakończenie prac i otwarcie nowych parków handlowych w Śremie i Radomiu – zapowiada zarząd Grupy.

Obiekt, położony w wielkopolskim Śremie przy ul. Zamenhofa 20, zaoferuje prawie 7 tys. mkw. powierzchni najmu. Atrakcyjność lokalizacji znacząco podnosi obecność operatora spożywczego – sklep Lidl. Dla klientów przygotowano ok. 200 miejsc parkingowych. W gronie najemców znalazły się KiK, Neonet, Smyk, Action. Trwa proces komercjalizacji, kolejne umowy najmu znajdują się w końcowej fazie negocjacji. Otwarcie planowane jest na październik 2019 roku.

W Radomiu Grupa Saller realizuje Park Handlowy przy ul. Młodzianowskiej o pow. najmu ponad  3,7 tys. mkw. Projekt przewiduje przygotowanie ok. 80 miejsc parkingowych. Obiekt, podobnie jak ten w Śremie, zlokalizowany jest w sąsiedztwie sklepu spożywczego Lidl oraz dodatkowo stacji paliw. Jak informuje zarząd Grupy Saller, ciekawy mix najemców, wśród których znajdują się KiK, Media Expert, Pepco, oraz Rossmann, gwarantuje atrakcyjność projektu dla klientów. Finalizowane są ostatnie umowy najmu. Przewidywany termin otwarcia przypada, podobnie jak w przypadku Śremu, na październik br.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.