Pozostały 2 tygodnie do Shopping Center Forum

Dokładnie za 2 tygodnie, 8 kwietnia 2019 roku, punktualnie o godzinie 19 rozpocznie się Welcome Mixer, czyli nieformalne otwarcie wiosennej edycji Shopping Center Forum Exhibition & Awards.

Wieczór poprzedzający SCF jego uczestnicy spędzą w wyjątkowym miejscu na kulinarnej mapie Warszawy. Restauracja Izumi Sushi na Białym Kamieniu to połączenie świetnej orientalnej kuchni i egzotyki miejsca. Partnerem tegorocznego Welcome Mixer jest firma Samsung.

Udział w Welcome Mixer jest otwarty dla wszystkich uczestników SCF. Aby wziąć udział w Forum, wystarczy wejść na STRONĘ SCF i zarejestrować się jako uczestnik.

Wszystkie drogi prowadzą na Łazienkowską 3

Następnego dnia rano, czyli 9 kwietnia o godzinie 8, ponad 1500 uczestników SCF, w tym przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych, zbierze się w Centrum Konferencyjnym na stadionie Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Tam przez kilka godzin będą debatować o kondycji branży retail w Polsce, negocjować i podpisywać nowe umowy najmu, oraz słuchać interesujących prelekcji dotyczących rynku centrów handlowych oraz nowych technologii w handlu. Przez cały dzień duża multimedialna scena oddana będzie w ręce partnerów merytorycznych, którzy przedstawią najnowsze trendy, raporty i analizy rynku. Wysokiej jakości kontent merytoryczny zapewnią: JLL, ECE, Schwitzke-Górski, WES Expert, Comarch i Kloepfel Consulting, PINK.

Rozdanie nagród Retailers Awards

To wszystko będzie bardzo istotnym, ale tylko preludium, przed kulminacyjnym punktem programu Forum. Mowa oczywiście o wręczenie nagród SCF 2019 Retailers’ Awards. Już po raz siódmy statuetki trafią do najlepszych najemców centrów handlowych. Nominacje przyznano tym razem w 9 spośród 11 kategorii. Oprócz sieci handlowych nagrodę otrzyma także najlepszy manager. Nagroda specjalna przyznana zostanie w kategorii Personality of the Year. W ubiegłych latach jej laureatami byli: Marek Piechocki, Dariusz Miłek, Zbigniew Grycan i Adam Ringer.

Po emocjach czas na zabawę

Po emocjach związanych z rozdaniem nagród Retailers’ Awards, uczestnicy Forum spotkają się na wieczornej imprezie, która będzie zwieńczeniem SCF.  Partnerem After Party, które odbędzie się w klubie Hard Rock Cafe przy Złotych Tarasach, są dwa wrocławskie projekty: Arkady Wrocławskie oraz Sky Tower. Zabawa, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach, potrwa do późnych godzin nocnych. Wejście na After Party przysługuje uczestnikom posiadającym karty VIP.

After Party

W wiosennej edycji Forum weźmie udział przynajmniej 1500 uczestników, a wśród nich przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych. Swoje projekty pokaże kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, Amrest, EPP, TREI, Master Management, Hosso., TK Development, BOIG, Atrium, GTC, Nuvalu, Savills. Pełna lista wystawców znajduje się TUTAJ.

Shopping Center Forum 2019 na Stadionie Legii Warszawa
Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top