Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

FunFotos nie zwalnia tempa rozwoju. Zdobywa kolejne lokalizacje

Firma FunFotos, największy producent oraz właściciel sieci fotokabin w Polsce, wprowadza nowoczesne urządzenia umożliwiające wykonywanie zdjęć do centrów handlowych i obiektów administracji publicznej.

Ostatnio powstały nowe punkty sieci w Galerii Rzeszów, Arkadach Wrocławskich, Centrum Handlowym Navigator w Mielcu oraz w modelu franczyzowym w Delegaturze Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Chełmie. Już 1 kwietnia ruszy 185. fotokabina FunFotos w centrum handlowym Focus Mall Rybnik, która będzie zlokalizowana przy Multikinie.

FunFotos ma ponad 180 fotokabin

– Do końca 2019 roku planujemy powiększyć sieć do minimum 200 fotokabin w kraju. Jednak nie będziemy otwierać nowych punktów za wszelka cenę. Ostrożnie patrzymy na rynek i wybieramy lokalizacje o dobrych parametrach odwiedzalności. Obecnie finalizujemy rozmowy z kilkunastoma centrami handlowymi dotyczące wynajęcia miejsc pod fotokabiny, gdyż wraz z zanikaniem branży fotografii użytkowej widzimy rosnące zainteresowanie naszymi urządzeniami do samodzielnego wykonywania zdjęć – mówi Tomasz Młodzki, wiceprezes spółki FunFotos.

Fotokabiny FunFotos charakteryzują się nowoczesnym designem oraz najwyższą jakością zdjęć, dzięki czemu możliwe jest wykonanie nie tylko fotografii pamiątkowych, ale również tych do oficjalnych dokumentów, jak dowód osobisty, paszport, czy prawo jazdy. Ponadto wszystkie urządzenia podłączone są do Internetu, co pozwala klientom publikować zdjęcia na portalach społecznościowych. W fotokabinach za wykonane zdjęcia można płacić gotówką lub bezstykową kartą płatniczą.

FunFotos w Złotych Tarasach

Firma oferuje trzy rodzaje nowoczesnych fotokabin. Fotokabiny „funowe”, które dobrze funkcjonują w okolicach kin, placów zabaw czy stref restauracyjnych; fotokabiny dokumentowe, przeznaczone do miejsc z dużym ruchem (hipermarkety, wejścia do sklepów etc.), oraz fotokabiny hybrydowe, które łączą obydwie funkcje i mogą być świetnym uzupełnieniem niemal każdej lokalizacji. Fotokabiny FunFotos są podłączone do Internetu, co pozwala na bieżąco monitorować ich stan zapewniając niezawodność działania każdej maszyny.

FunFotos to spółka z polskim kapitałem i największy udziałowiec rynku fotokabin w kraju. Firma powstała w 2012 roku. Za rozwój FunFotos odpowiadają: prezes spółki Marcin Młodzki i wiceprezes Tomasz Młodzki. FunFotos oprócz zarządzania siecią ponad 180 fotokabin, również sama produkuje urządzenia.