EPP: hiszpański Desigual w Centrum Galaxy

Centrum Galaxy w Szczecinie

Desigual dołączył do grona najemców należącego do EPP Centrum Galaxy w Szczecinie. To pierwszy sklep hiszpańskiej marki w województwie zachodniopomorskim.

Nowy lokal znajduje się na parterze galerii. Salon z regularną kolekcją marki w Szczecinie oferuje modę damską, w tym odzież, obuwie oraz akcesoria.

– Cieszymy się, że do grona najemców dołączy znana i ceniona przez klientów na całym świecie marka. Goście Centrum Galaxy mają do dyspozycji 190 sklepów, w tym flagowe sklepy najbardziej znanych marek modowych. Obecność Desigual spełni potrzeby tych kobiet, które poszukują w modzie unikalnych, niesztampowych wzorów i krojów.  – mówi Monika Gogacz, dyrektor Centrum Galaxy w Szczecinie.

Marka Desigual została założona na Ibizie w 1984 roku przez szwajcarskiego biznesmena Thomasa Meyera. Do Polski zawitała w 2011 roku. Styl hiszpańskiej marki wyróżnia bogata, ekspresyjna kolorystyka, ciekawa faktura materiału oraz nowoczesne wzornictwo. Ubrania kierowane są do osób, które pragną się wyróżniać nieszablonowym, wielobarwnym strojem.

Centrum Galaxy mieści się w samym centrum Szczecina, przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych miasta. Jest największym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie zachodniopomorskim, z powierzchnią najmu 56,6 tys. mkw. Rocznie odwiedza je 13 mln osób.

– Desigual wzbogaci mocną ofertę najemców i umocni pozycję Centrum Galaxy jako najważniejszego miejsca na mapie miłośników mody. Jako wiodącemu właścicielowi i zarządcy centrów handlowych w Polsce, zależy nam na współpracy z globalnymi markami. Naszym celem jest zapewnienie klientom naszych obiektów kompleksowej i różnorodnej oferty handlowej – mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager w spółce EPP.

Galaxy Szczecin w portfolio obiektów handlowych EPP

W zeszłym roku Centrum Galaxy świętowało swoją 15. rocznicę działalności z okazji której przeszło generalny remont i rozbudowę, wzbogacając swój wystrój wnętrz m.in. o 21-metrową, największą w regionie podświetlaną fontannę. Centrum szczyci się uznaniem nie tylko klientów, ale także branżowych ekspertów. W 2018 roku otrzymało nagrodę Property Design Awards w kategorii Design – Wnętrza: Centrum Handlowe 2018. Obiekt posiada również prestiżowy certyfikat BREEAM Interim, świadczący o jego energooszczędności oraz dbałości o środowisko.

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem wielkości posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Spółka działa według formuły REIT, a jej portfel obejmuje 19 obiektów handlowych oraz sześć biurowych o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 835 tys. mkw., a także dwa obiekty wielofunkcyjne w realizacji. Projekty EPP zlokalizowane są
w 20 największych miastach Polski.

Celem EPP jest budowanie wartości dla akcjonariuszy i zapewnianie konsumentom pozytywnych doświadczeń zakupowych. Spółka notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) i Luksemburgu (Euro MTF).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl