CityFit rozwija skrzydła w Lublinie

22 marca br. o północy w centrum handlowym Lublin Plaza nastąpiło otwarcie całodobowego klubu fitness CityFit. CityFit Lublin Plaza jest drugim klubem sieci w Lublinie. Pierwszy znajduje się w Alei Spółdzielczości Pracy 26.

Co CityFit Lublin Plaza zaoferuje klubowiczom? – Przygotowaliśmy dla Państwa 8 stref aktywności wyposażonych w 300 urządzeń klasy premium m.in. marek TechnoGym i Matix. Oprócz tego zajęcia fitness w cenie karnetu, autorskie zajęcia wprowadzające dla początkujących IntroFit, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem, źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną czy możliwość podgrzania posiłku w strefie relaksu. A do tego fantastyczna atmosfera, o którą zadba nasz team – wylicza Karolina Bałaban, Communications Manager CityFit.

Nowoczesne rozwiązania

CityFit słynie z nowoczesnych rozwiązań, za które nagrodzona została nagrodą „Innowacja Branży Fitness”. Klub czynny będzie 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie będą musieli pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzić będą na skan mapy palca. Zakup karnetów oraz zarządzanie członkostwem (m.in. rezerwacja miejsc na zajęciach fitness czy zamrażanie karnetu) realizowane są online. Trenować można już od 16. roku życia, a z oferty klubu korzystać będą mogli również posiadacze pakietów sportowych OK System.

Otwarcie klubu nastąpiło o północy z 22 na 23 marca. Podczas Dni Otwartych w CityFit można było nie tylko obejrzeć wnętrze klubu i porozmawiać z obsługą. To również okazja do kupienia karnetu w specjalnej, przedsprzedażowej cenie. – Przed otwarciem miesięczny karnet do CityFit Lubin Plaza kosztuje tylko 79,95 zł miesięcznie. Potem ta cena wzrośnie. Osobom, które zapiszą się wcześniej oferujemy gwarancję stałej ceny, co oznacza, że cena w jakiej kupią karnet nie zmieni się dopóki będą aktywnymi klubowiczami – mówi Karolina Bałaban, Communications Manager CityFit. Warto, tym bardziej, że CityFit nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo można w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.