Drogeria Natura umacnia swoją pozycję w Krośnie

W krośnieńskiej galerii handlowej otwarta nowa drogeria Natura. Powierzchnia handlowa lokalu wynosi 143 mkw. To już trzeci sklep marki Natura w Krośnie.

Wielkie otwarcie nowej drogerii odbyło się w 22 marca br. Towarzyszyły mu liczne atrakcje oraz oferty promocyjne przygotowane specjalnie dla klientów, którzy na miejscu mają dostęp do szerokiej oferty produktów z różnych kategorii, w tym kosmetyków naturalnych i wegańskich, akcesoriów czy chemii domowej. W drogerii można było także przystąpić do programu lojalnościowego Klub Natura, aby móc zbierać punkty za zakupy i korzystać z licznych aktywności dla Członków Klubu w specjalnej aplikacji mobilnej Klub Natura.

Nowa drogeria Natura jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9-20 oraz w soboty między 9-18. Jest to trzecia placówka tej marki w Krośnie, w tym druga zarządzana przez spółkę Natura. Jeden lokal prowadzony jest w modelu agencyjnym.

Mocniejszy zespół

Na początku marca br. do zespołu drogerii Natura dołączył Przemysław Woźniak, obejmując stanowisko Wiceprezesa ds. Operacyjnych. W nowej roli odpowiedzialny jest m.in. za realizację strategii biznesowej, wzrost efektywności operacyjnej spółki oraz zarządzanie siecią sprzedaży i jej rozwój.

Przemysław Woźniak posiada 12-letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym i restrukturyzacyjnym oraz realizując projekty jako interim manager. Jest ekspertem w realizacji transformacji biznesowych, w podnoszeniu efektywności operacyjnej firm oraz w planowaniu i wdrażaniu integracji przedsiębiorstw po fuzjach i przejęciach.

300 drogerii Natura

Natura to jedna z największych sieci drogeryjnych na polskim rynku. Od ponad 20 lat cieszy się zaufaniem i sympatią klientów oraz partnerów handlowych, czego potwierdzeniem są wysokie pozycje zajmowane w plebiscytach branżowych oraz liczne nagrody.

W asortymencie Natury znajdują się kosmetyki wiodących marek oraz liczne marki dostepne wyłącznie w drogeriach sieci. Znak „tylko w Natura” to gwarancja wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Sprzedaż prowadzona jest w blisko 300 drogeriach stacjonarnych oraz w drogerii internetowej www.drogerienatura.pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.