Savills: nowi najemcy w Morskim Parku Handlowym

Morski Park Handlowy w Gdańsku zyskał pięciu nowych najemców, którzy wprowadzą się do budynku powstającego w ramach rozbudowy kompleksu. Marka Komfort Łazienki wynajęła ok. 1,5 tys. mkw., Komfort Podłogi ok. 1450 mkw., Komfort Kuchnie ok. 600 mkw. a Nexterio ok. 900 mkw. Z kolei Marka Bel-Pol zajmie lokal o powierzchni ok. 700 mkw. Łączna powierzchnia nowo podpisanych umów przekracza 5 tys. mkw. Firma doradcza Savills jest zarządcą obiektu oraz pełni w nim rolę agenta wyłącznego ds. wynajmu powierzchni handlowej. Firma jest również wystawca Shopping Center Forum 2019 Exhibtion & Conference.

Nowy budynek w ramach kompleksu Morski Park Handlowy jest już prawie gotowy. Otwarcie sklepów nastąpi po zakończeniu prac aranżacyjnych na powierzchniach najemców.

– Nowi najemcy poszerzą ofertę obiektu, czyniąc go tym samym jeszcze silniejszą destynacją zakupową dla klientów. Zapewnią produkty pozwalające na kompleksowe wyposażenie mieszkań i domów w zakresie podłóg i drzwi oraz asortymentu do łazienek i kuchni. Komercjalizacja nowo wybudowanego budynku trwa a jego ofertę wkrótce wzbogacą kolejni najemcy – mówi Monika Janczewska-Leja, dyrektor działu doradztwa i wynajmu powierzchni handlowych w Savills.

41 tys. mkw. po rozbudowie

Morski Park Handlowy zlokalizowany jest przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku, w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta. Obecna powierzchnia obiektu to 24,5 tys. mkw. Po rozbudowie wzrośnie ona do 41 tys. mkw. Do grona najemców Morskiego Parku Handlowego należy m.in. market budowlany OBI, hipermarket spożywczy Carrefour oraz sieć  Jula. W sąsiedztwie obiektu znajduje się centrum wyprzedażowe Designer Outlet Gdańsk oraz salon meblowy Agata. Właścicielem Morskiego Parku Handlowego jest firma GRP.

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 600 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych klientom na całym świecie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.