Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Rośnie oferta modowa Centrum Handlowego Czyżyny

Centrum Handlowe Czyżyny poszerza dostępną u siebie ofertę mody dla kobiet. Grono najemców krakowskiej galerii właśnie zasiliła niemiecka marka Orsay. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 196 mkw.

Nie tylko duże, wielkomiejskie galerie dbają o różnorodność segmentu fashion swojego tenant-mix’u. Również mniejsze obiekty typu convenience coraz częściej chcą zwiększać sprzedaż wprowadzając do swojej oferty nowe, popularne marki odzieżowe. Przykładem jest krakowskie CH Czyżyny, w którym właśnie został otwarty salon marki Orsay. W ofercie salonu znajdziemy nowoczesne ubrania dla kobiet oraz wiele modowych inspiracji zgodnych z najnowszymi trendami. Znajdziemy tu zarówno elegancką odzież w stylu formalnym, jak i casualową z szerokim wyborem klasycznych, wygodnych fasonów na co dzień. Marka oferuje również odzież sportową oraz bieliznę.

Oferta handlowa CH Czyżyny

Orsay to już kolejna znana sieć odzieżowa, która uzupełni i poszerzy ofertę mody oraz dodatków w krakowskim centrum handlowym. Oprócz nowego najemcy znajdziemy jeszcze kilkanaście innych sklepów w tym segmencie m. in: Quiosque, Diverse, Queen, Modna Pani czy CCC. Ponadto na klientki czekają też sklepy z bielizną Change Lingerie i Verona.

Rekalma Apsys
r e k l a m a
Orsay w CH Czyżyny
Orsay w CH Czyżyny

Orsay posiada 710 sklepów w 34 krajach na całym świecie, m.in. w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, Rosji, Szwajcarii, Finlandii, Grecji, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Mongolii. W Polsce marka jest obecna od prawie 22 lat.  Właściciele centrum dodają, że nowy salon Orsay to zapowiedź zmian w ofercie modowej. W maju planowane jest otwarcie salonu z modą męską Pierre Cardin oraz powiększonego sklepu Pawo w najnowszym koncepcie, a także sklepu Queen w nowej lokalizacji i nowej odsłonie.

Centrum Handlowe Czyżyny zlokalizowane jest w Krakowie przy ul. Medweckiego 2. Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię ponad 31 tys. mkw. GLA i oferuje 77 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród kluczowych najemców znaleźć można m.in. Carrefour, Leroy Merlin, Jysk, RTV Euro AGD, Douglas, Rossmann, Pepco, KFC i CCC. Zmotoryzowani mają tutaj do dyspozycji ponad 850 miejsc postojowych. Centrum handlowe należy do portfolio Newbridge Poland. Zarządcą jest Apsys Polska Sp. z o.o.