Ceetrus: Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo przechodzi modernizację

auchan-kolbaskowo-ceetrus

Jasny, nowoczesny wystrój wnętrz, odnowiona strefa restauracyjna, nowe miejsca do odpoczynku i spotkań, bezpłatny plac zabaw dla dzieci, a także odnowione wejścia do obiektu. To wszystko pojawi się już w maju 2019 roku w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo. Będzie to kolejny obiekt w portfolio Ceetrus Polska ze znakiem jakości Oshopping.

Ceetrus Polska kontynuuje program modernizacji Centrów Handlowych Auchan. W maju 2019 roku klienci Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo zrobią zakupy i spędzą czas w odnowionych, wygodnych wnętrzach, a także skorzystają z nowych usług i udogodnień.

– Regularnie przeprowadzane ankiety i badania opinii pozwalają nam poznać oczekiwania naszych klientów. W odpowiedzi na nie zdecydowaliśmy się na zmiany wewnątrz naszej galerii handlowej. Dzięki zaplanowanym pracom remontowym znacznie podniesiemy komfort wizyt naszych klientów. Już wkrótce będą mogli korzystać, m.in. z nowych miejsc do odpoczynku i udogodnień dla rodzin z dziećmi – mówi Kamila Węcłaś, menedżer Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo.

7 obiekt po modernizacji w portfolio Ceetrus

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo będzie siódmym obiektem w portfolio Ceetrus, który po zakończonym remoncie zostanie wyróżniony znakiem jakości Oshopping, potwierdzającym dostępność szerokiej oferty handlowej, różnorodnych usług, nowoczesnych technologii, z których korzystają klienci, stały program animacji dla osób w różnym wieku, a także przyjazną atmosferę panującą w tych centrach. Wymienione udogodnienia znajdą się w modernizowanym właśnie Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo.

– Wprowadzony przez nas znak jakości Oshopping oznacza dla klientów, że odwiedzane przez nich Centrum Handlowe Auchan jest miejscem, w którym panuje przyjazna atmosfera i gdzie można różnorodnie spędzić czas – mówi Agnieszka Gutowska, dyrektor marketingu Ceetrus Polska.

Nowoczesne wzornictwo i ekologiczne rozwiązania

Prace remontowe, które będą prowadzone w najbliższych miesiącach, obejmą wnętrze obiektu. Odnowione zostaną wszystkie wejścia do obiektu, podłogi, sufity w pasażu, strefa restauracyjna oraz toalety. Nowy wystrój wnętrz będą charakteryzować jasne kolory, proste, nowoczesne formy i naturalne materiały, takie jak drewno. Zainstalowane zostanie nowe, energooszczędne oświetlenie.

Dzięki modernizacji wnętrz Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo klienci będą mogli korzystać z odnowionej strefy restauracyjnej. Pojawią się w niej nowe, wygodne meble oraz stylowe dekoracje i oświetlenie. Od ogólnodostępnej przestrzeni strefę restauracyjną oddzielą ażurowe ścianki z zielenią. Dzięki temu goście będą mogli zjeść posiłek i porozmawiać w bardziej intymnej atmosferze.

Również w pasażu pojawią się wyspy relaksu z kanapami i stolikami oraz zielenią i nowoczesnym oświetleniem. W meblach będą również zamontowane ładowarki USB, dzięki którym będzie można naładować telefon komórkowy lub inne urządzenie multimedialne.

Z myślą o najmłodszych, którzy odwiedzają centrum handlowe wraz z rodzicami, zmienione zostaną wystrój i wyposażenie bezpłatnego placu zabaw. Pojawią się w nim nowe zabawki dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Wyremontowany zostanie również pokój rodzica i dziecka.

Ci, którzy szukają miejsca, żeby spokojnie porozmawiać lub pracować, dobrze poczują się w nowej strefie co-workingowej. Znajdą się tam wygodne meble oraz ładowarki sieciowe i USB umożliwiające naładowanie własnego urządzenia multimedialnego.

Nowy system oznaczeń zgodnie z Oshopping

Po zakończonym remoncie Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo zyska również nową identyfikację wizualną i system oznaczeń wewnątrz galerii handlowej. We wnętrzu pojawią się również multimedialne urządzenia, na których klienci będą mogli sprawdzić lokalizację poszczególnych salonów i punktów usługowych oraz aktualności dotyczące oferty handlowej najemców, trwające promocje i akcje specjalne.

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 42 sklepy i punkty usługowe. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, CCC, Douglas i salon wyposażenia domu. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, Media Expert i Pepco natomiast na terenie centrum znajduje się Decathlon i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać również z bezpłatnego parkingu na 1550 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz ładowarka samochodów elektrycznych. Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się w Ustowie 45 pod Szczecinem. Powstało w 2008 roku. Obiekt ma 21 730 mkw. powierzchni handlowej.

Portfolio Ceetrus w Polsce

Ceetrus Polska (d. Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl