Hebe rośnie w siłę. Ekspansję sieci doceniło Jury SCF Retailers’ Awards 2019

26 marca miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe w jednym z parków handlowych w Żorach. To już 204. sklep sieci w Polsce. Intensywny rozwój sieci Hebe doceniła branża, dzięki czemu marka została nominowana do nagrody Shopping Center Forum Retailers’ Awards 2019 w kategorii Other Expansion

Marka Hebe powstała w 2011 roku. Od tego czasu sieć otworzyła już ponad 200 placówek na terenie całej Polski, zarówno w większych, jak i mniejszych miastach, głównie w galeriach i centrach handlowych. W samym 2018 roku sieć zyskała aż 50 nowych lokalizacji. Koniec minionego roku był czasem znaczącego wzrostu powierzchni sprzedaży Hebe – nowe drogerie pojawiły się m.in. Warszawie, Wrocławiu, Piszu, Zambrowie, Brzegu, Polkowicach, Cieszynie. Również początek 2019 roku to czas otwarcia kolejnych placówek m.in. w Siedlcach i Gdańsku.

hebe-zory
Drogeria Hebe w Żorach

Hebe nominowane do nagrody SCF Retailers’ Awards 2019

Intensywny rozwój sieci Hebe doceniła branża, dzięki czemu marka została nominowana do nagrody SCF Retailers’ Awards 2019 w kategorii Other Expansion. Wśród pozostałych nominowanych są: Action, KiK, Lidl, Maxi Zoo, Rossmann, Smyk oraz Żabka. Oprócz sieci handlowych nagrodę otrzyma także najlepszy manager – nagroda Best Manager of the Year. I jak co roku podczas Forum wręczona zostanie także statuetka Osobowość Roku. Zwycięzców poznamy już 9 kwietnia, podczas wiosennej edycji SCF 2019 Exhibition & Awards, która odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa.

Hebe to drogeria oferująca różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.