Jysk otworzył innowacyjny sklep w formacie 3.0

Sklep Jysk

Jysk otworzył sklep jakiego jeszcze nie było. Marka w zupełnie nowej odsłonie – w formacie 3.0 – pojawiła się w Poznaniu. Zmodernizowany sklep duńskiej sieci otwarto z końcem marca 2019 roku.

Koncepcja 3.0 zakłada gruntową i innowacyjną metamorfozę, przede wszystkim w designie. Sklep przeszedł kompleksowe zmiany, począwszy od oświetlenia, przez położenie jasnej drewnianej podłogi oraz zmianę kolorów ścian. Teraz stanie się miejscem, które ma inspirować klientów.

– Nowoczesny design daje możliwość stworzenia większej przestrzeni dla dekoracji i inspiracji. Klienci znajdą więcej pomysłów, oglądając i testując meble w bardziej przyjaznym środowisku – mówi Michał Pacyno, odpowiedzialny m.in. za wygląd sklepów sieci Jysk w Polsce.

Jysk to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie, sprzedających artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania. Misją Jysk jest sprzedawanie asortymentu dobrej jakości w niskiej cenie. W Europie Jysk jest jednym z liderów artykułów do sypialni, ale również wielu innych akcesoriów kojarzonych z domem czy mieszkaniem, projektowanych według prostych i minimalistycznych cech stylu skandynawskiego.

Plany ekspansji Jysk w Polsce

Grupa Jysk zapowiedziała otwarcie w tym roku przynajmniej 13 nowych sklepów w Polsce. Pierwsze z nich powstały w Krakowie i Warszawie. – Naszą ambicją jest bycie największą i najbardziej popularną siecią handlową w naszej branży w Polsce – mówi Piotr Padalak, dyrektor generalny Jysk Polska.

Jysk jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje „wszystko dla domu”. Jej założycielem jest Lars Larsen, który w 1979 roku otworzył swój pierwszy sklep w duńskim mieście Arhus. Do Grupy Jysk  należą Jysk  Noric, Jysk  Franchise and Danisches Bettenlager. Gupa Jysk prowadzi obecnie 2,668 tys. sklepów. Roczny obrót w roku finansowym 2017/2018 wyniósł 3,57 miliardów €. Sieć zatrudnia ok. 23 tys. pracowników w 50 krajach na całym świecie.

W Polsce Jysk istnieje od 2000 roku. Sieć obecna jest w 160 miastach w 218 lokalizacjach. W Radomsku znajduje się Centrum Dystrybucyjne, które obsługuje prawie 50 krajów. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. W Polsce Jysk  zatrudnia ponad 2,3 tys. osób.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl