Więcej marek w Centrum Łopuszańska 22

Maxi Zoo to nowa marka, która dołącza do grona najemców warszawskiego Centrum Łopuszańaska 22.  Od początku roku do 170 już funkcjonujących w centrum marek dołączyły także sieć Rossmann, Kebab King oraz Komandor.

Niepowtarzalny Tenant Mix to cel każdego zarządcy centrum. Cel który sprawia, że właśnie odpowiednio dopasowana oferta zwiększa przewagę konkurencyjną a co za tym idzie poszerza grono zadowolonych klientów. Marki, które ostatnio weszły do Centrum Łopuszańska 22 potwierdzają tę regułę. Ich zróżnicowany asortyment, rozpoznawalność marki przekładają się na komfort zakupów i ich kompleksowość. Ta różnorodność oznacza także zaspakajanie różnych potrzeb konsumentów. Począwszy od zakupów tzw. codziennych ( Biedrodka), poprzez okazjonalne (moda ślubna), dochodząc do rozrywki – i tu w Centrum Łopuszańska silny gracz jakim jest Airo – nowy wymiar parku trampolin i kosmiczna sala zabaw dla młodszych dzieci. Aio w niespełna rok od otwarcia zdobyło serca Warszawiaków, czego wyraz dali głosujący w internetowym plebiscycie, w którym Airo zdobyło pozycję wicelidera w kategorii Centrum Rozrywki 2018 Roku.

Do tak skomponowanego tenant mixu dołącza kolejny gracz – Maxi Zoo. Firma rozpoznawalna w Polsce z doskonałą ofertą dla właścicieli małych  zwierząt, miłośników psów kotów rybek i innych towarzyszących nam  stworzeń czyniących życie pełniejszym.

170 sklepów i 1 tys. miejsc parkingowych

Centrum Łopuszańska 22 znajduje się w Warszawie między Al. Jerozolimskimi a Al. Krakowską. Obiekt został otwarty 8 czerwca 2017 roku i oferuje 20 tys. mkw. powierzchni najmu. Klienci mają do dyspozycji 1,3 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.

W centrum handlowym działa 170 sklepów  m.in.: Rossmann, Wólczanka, Ochnik, Natura, Kubenz, Recman, Esotiq, Swiss, Grycan, Obag, Femestage Eva Minge, Ziaja, Inglot, Henri Lloyd, Tiffi i wiele innych. W galerii funkcjonują również m.in. drogerie Natura i Ziaja, Inglot, aleperfumeria, usługi typowe dla centrów handlowych takie jak poczta czy pralnia. Całość uzupełnia Biedronka, KiK, Media Expert. W strefie restauracyjno-kawiarnianej znajdują się Burger Bistro, Domowe Smaki, Koh Azja (kuchnia tajska), Carte d`Or, Grycan. Właścicielem i zarządcą Centrum Łopuszańska 22 jest firma Devin Investments.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl