Echo w Kielcach pierwszą galerią handlową z certyfikatem Green Velo

Należąca do EPP Galeria Echo w Kielcach – obiekt zlokalizowany na trasie Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo –  jako pierwsza galeria handlowa w Polsce została wyróżniona certyfikatem Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. Jeden z największych handlowych obiektów w kraju od dawna stawia na aktywności skierowane do miłośników dwóch kołek.

Jak informują przedstawiciele EPP i właściciele galerii handlowych firma chce w przyszłości poszerzyć listę spełnianych kryteriów certyfikatu poza wymagane minimum. Planuje także dostosowanie kolejnych obiektów do wymagań Green Velo.

– Certyfikat Miejsca Przyjaznego Rowerzystom, pierwszy dla galerii handlowej w Polsce, jest dla nas powodem do dumy. Od dłuższego czasu podejmujemy działania mające ułatwić rowerzystom korzystanie z naszego obiektu i zwiększamy jego funkcjonalność dla właścicieli dwóch kółek. Liczymy na to, że Galeria stanie się chętnie odwiedzanym punktem na  wyjątkowym szlaku Green Velo. Warto także podkreślić, że niedzielne działania dla rowerzystów to kolejne wydarzenie  w programie aktywności społecznych uruchomionym przez EPP w ubiegłym roku i prowadzonym w niehandlowe niedziele – mówi Wojciech Gepner, Community Director w EPP.

Udogodnienia oferowane dla rowerzystów przez Galerię Echo obejmują bezpieczny parking rowerowy oraz dostęp do stacji napraw na poziomie parkingu. Zupełnie bezpłatnie i w szybki sposób można uzyskać tam pomoc w naprawie uszkodzonego roweru lub samemu napompować koło. Co ważne dla uczestników rowerowego wypadu, w Galerii można ponadto skorzystać z bogatej oferty restauracyjnej, a także uzyskać informacje na temat atrakcji turystycznych w mieście i regionie.

O Galerii Echo

Galeria Echo w Kielcach, największe i  najchętniej odwiedzane centrum handlowe w  regionie świętokrzyskim, stanowi jedną z kluczowych nieruchomości w portfelu EPP. Inwestycja o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 71, 5 tys. oferuje ponad 250 różnego rodzaju sklepów i punktów usługowych, nowoczesne kino, studio fitness oraz kręgielnię. Dogodne położenie w pobliżu centrum miasta, niedaleko licznych osiedli mieszkaniowych oraz kampusów uniwersyteckich, gwarantuje dostępność projektu zarówno dla klientów poruszających się pieszo, jak i transportem publicznym czy własnym samochodem. Galeria Echo oferuje wiele udogodnień. Specjalną opieką otaczane są rodziny z małymi dziećmi – centrum udostępnia m.in. dedykowane miejsca parkingowe, wózki dziecięce, strefę Kids Play oraz opaski pozwalające na znalezienie dziecka na terenie galerii. Na terenie obiektu znajduje się też bezpłatny, monitorowany parking dla rowerów oraz serwis rowerowy. Co miesiąc centrum odwiedzane jest przez prawie 800 tys. osób.

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem wielkości posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Spółka działa według formuły REIT, a jej portfel obejmuje 19 obiektów handlowych, sześć biurowych oraz dwa obiekty wielofunkcyjne w realizacji o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 835 tys. mkw. Projekty EPP zlokalizowane
są w 20 największych miastach w Polsce. Celem EPP jest budowanie wartości dla akcjonariuszy i zapewnianie konsumentom pozytywnych doświadczeń zakupowych. Spółka notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) i Luksemburgu (Euro MTF).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.