W CH Osowa ruszył salon Szprychy.com

27 marca w Centrum Handlowym Osowa został otwarty nowy sklep rowerowy – Szprychy.com. Salon poszerzył ofertę skierowaną do fanów jednośladów. Do tej pory rowery i akcesoria sportowe dostępne były jedynie w sklepie Go Sport oraz hipermarkecie Auchan.

– Przejażdżka rowerem to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu – mówi właściciel salonu Szprychy.com, Michał Gaszyński – a przede wszystkim na uwolnienie się od korków. W naszej ofercie klienci znajdą sprzęt zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów – dodaje Gaszyński. Rosnąca ilość ścieżek rowerowych i potencjał regionu sprawił, iż sklep Szprychy.com po inwazji w internecie otwiera nowe, stacjonarne  punkty sprzedaży. Już od marca będzie można kupić w CH Osowa rowery marek: Kross, Bottecchia oraz znaną z segmentu sportów zimowych markę Head oraz wiele innych. Prócz rowerów dostępne będą w salonie przydatne akcesoria, tj. kaski, bagażniki, dzwonki czy lampki. Szprychy.com  stawiają na indywidualne podejście do klienta, dlatego w salonie będzie także dostępny serwis.

– Poszerzamy ofertę sportową dla naszych klientów. Tym razem będzie to sklep dla fanów jednośladów, którzy w salonie Szprychy.com znajdą wszystko co potrzebne jest do roweru – mówi Justyna Siemińska, dyrektor CH Osowa – Nadchodzące ciepłe, wiosenne dni staną się pretekstem do rodzinnych przejażdżek. Tym bardziej cieszy nas, iż oferta jest również poszerzona o sprzęt dla dzieci – dodaje Siemińska.

Zarządcą CH Osowa jest Apsys Polska

Centrum handlowe Osowa jest jednym z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. CH Osowa wyróżnia się kompleksową ofertą handlową, którą tworzy 48 marek. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z miejscami postojowymi zarezerwowanymi dla rodzin z dziećmi, specjalnie wyznaczonym miejscem do parkowania rowerów oraz ekologiczną samoobsługową myjnią samochodową. Rodzice z dziećmi mogą korzystać z bezpłatnego placu zabaw dla dzieci

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są spółki: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu Pradera Central & Eastern Fund (PCEF) zarządzanego przez Praderę  oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu Hansainvest.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.