Zdrofit rozwija się w Warszawie. Trzy otwarcia w kwietniu

Zdrofit umacnia swoją pozycję w stolicy Polski. Tylko w kwietniu liczba klubów fitness pod marką Zdrofit wzrośnie o trzy nowe punkty. Do końca 2019 roku przybędzie 7 kolejnych.

Marka Zdrofit istnieje na rynku fitness od ponad 13 lat, a jej sieć tworzy kilkadziesiąt klubów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Sieć regularnie umacnia swoją pozycję w poszczególnych miastach. Na kwiecień zaplanowane zostały otwarcia trzech nowych klubów w Warszawie. 4 kwietnia br. z oferty Zdrofitu będzie można skorzystać w nowootwartym klubie Zdrofit Wesoła – Trakt Brzeski, a od 9 kwietnia – w klubie Mokotów – Bobrowiecka. W drugiej połowie miesiąca (17 kwietnia) otwarty zostanie klub w Ursusie przy ul. Dzieci Warszawy.

Do końca 2020 roku liczba klubów Zdrofit powiększy się o 9 nowych lokalizacji, ale aż 7 z nich pojawi się w samej Warszawie. Nowe kluby jeszcze w tym roku przywitają klientów na Bielanach, Targówku, Woli, Włochach.

Około 40 klubów

Zgodnie ze standardami sieci kluby Zdrofit zapewniają usługi fitness na nowocześnie wyposażonych powierzchniach – siłowni ze strefami kardio i wolnych ciężarów oraz przestronną częścią do cross trainingu, salach fitness z bogatą ofertą zajęć zorganizowanych oraz saunach. Oferta Zdrofit skierowana jest do osób, które szukają miejsc, gdzie mogą aktywnie spędzać czas, bez nadmiernej presji i rywalizacji.

Zdrofit Fitness Klub powstała jako mała rodzinna firma w 2005 roku. Od początku jej głównym celem było pokazanie innym jak ważna jest dla zdrowia aktywność fizyczna oraz zdrowy styl życia. Aby osiągnąć ten cel, Zdrofit Fitness Klub stworzyła sieć nowoczesnych klubów z siłowniami wyposażonymi w światowej klasy sprzęt, przestronne, klimatyzowane i wygodne sale do zajęć grupowych oraz sale przystosowane do zajęć na rowerach stacjonarnych. Aktualnie sieć tworzy ok. 40 klubów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl