Oficjalny sklep KKS Lech Poznań w Starym Browarze

Salon KKS Lech Poznań

29 marca w Starym Browarze w Poznaniu otwarto sklep Stacja Kolejorz – oficjalny salon z ubraniami, gadżetami i atrybutami kibicowskimi KKS Lech Poznań. Stacja zajęła lokal o powierzchni ponad 100 mkw. w Pasażu +2. Salon kieruje swoją ofertę nie tylko do lokalnych kibiców, ale także do turystów odwiedzających Poznań.

Lech Poznań to jeden z największych polskich klubów piłkarskich występujących w ekstraklasie, 7-krotny Mistrz Polski, 5-krotny triumfator rozgrywek o Puchar Polski, 6-krotny zdobywca krajowego Superpucharu. Na każdym meczu Lecha pojawia się kilkanaście tysięcy kibiców, ubranych w niebiesko-białe barwy. W ofercie Stacji Kolejorz w Starym Browarze znajdują się ubrania dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci, gadżety i pamiątki sygnowane kolejowym herbem oraz akcesoria z logiem sponsora technicznego, firmy Macron.

– Cieszymy się, że otwieramy kolejny sklep Lecha Poznań poza stadionem przy ulicy Bułgarskiej. Nie bez powodu wybraliśmy tę lokalizację. Stary Browar to centrum handlowe, które już na stałe wpisało się w krajobraz miasta i jest znane nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Ponadto znajduje się w samym sercu Poznania, w niedalekiej odległości Starego Rynku – mówi Marcin Wierzejewski, dyrektor handlowy Lecha Poznań. Uznaliśmy, że to świetne miejsce, by zapoznać z klubową ofertą turystów coraz liczniej przyjeżdżających do stolicy Wielkopolski i tym samym zachęcić ich również do odwiedzin Bułgarskiej – dodaje.

W trakcie oficjalnego otwarcia Stacji Kolejorz 29 marca Klienci mogli spotkać się z piłkarzami Lecha i razem ze sportowcami wziąć udział w wirtualnym meczu FIFA, komentowanym przez dziennikarza Radia Poznań, Dawida Cytrowskiego.

Ponad 200 sklepów w Starym Browarze

Stary Browar jest współczesnym centrum mixed-use: handlowym i  kulturalnym w sercu Poznania, odwiedzanym każdego roku przez około 9 milionów osób. Znajduje się tu ponad 200 sklepów – marek globalnych i indywidualnych (w tym butiki autorskie i kilkadziesiąt marek premium), ponad 20 restauracji i kawiarni (także autorskie z cenionymi szefami kuchni), przestrzenie biurowe, wystawiennicze i eventowe, najnowocześniejsze w Polsce Multikino, kluby muzyczne, 5-gwiazdkowy hotel butikowy Blow Up Hall 5050 oraz 4-hektarowy park, w którym latem odbywają liczne bezpłatne wydarzenia przyciągające tysiące Poznaniaków i turystów. Twórczynią Starego Browaru jest Grażyna Kulczyk. Od 2015 r. właścicielem jest DWS Grundbesitz GmbH – jeden z czołowych funduszy inwestycyjnych na świecie z ponad 60-letnim doświadczeniem i międzynarodową reputacją. Dziś Stary Browar to manifest miejskiego życia: zakupy i spotkania ze znajomymi w ceglanych wnętrzach wypełnionych dziełami sztuki, liczne okazje do jakościowego spędzania czasu: wystawy, koncerty, pokazy mody, warsztaty, relaks w parku. Codziennie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl