North Fish rozwija kanał delivery w Szczecinie

North Food Polska S.A. kontynuuje rozwój kanału delivery w sieci restauracji North Fish. Od 11 marca br. klienci marki w Szczecinie mogą korzystać z usługi telefonicznych zamówień w restauracji zlokalizowanej w Outlet Park. Posiłki przewożone są dedykowanym autem, zapewniając szybką dostawę pod wskazany adres. Dodatkowo jedzenie z restauracji North Fish można zamawiać online za pośrednictwem serwisu PizzaPortal.pl.

Opcja telefonicznych zamówień i dedykowanych dostaw będzie rozwijana w bieżącym roku w kolejnych lokalach sieci North Fish.

– Portfolio restauracji North Fish oferujących opcje delivery powiększyło się o kolejną lokalizację – Restaurację North Fish w Centrum Outlet Park w Szczecinie. Od teraz także Klienci prawobrzeżnej części Szczecina mogą zamawiać pod wskazany adres bogactwo oferowanych przez North Fish ryb, owoców morza, świeżych warzyw oraz orzeźwiających napojów. Zamówienia można składać telefonicznie, za pośrednictwem serwisu PizzaPortal a już niebawem także serwisu Pyszne.pl. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i aby ułatwić cały proces pierwszy raz dodaliśmy możliwość składania zamówień drogą telefoniczną bezpośrednio w restauracji. Dzięki tej opcji  nasi pracownicy mogą pomóc w wyborze najlepszej opcji, kompletując optymalny posiłek dla Klienta oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania – mówi Przemysław Pukiewicz, Manager ds. wsparcia procesów operacyjnych.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 46 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1 tys. pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.

North Fish należy do North Food Polska S.A.

North Food Polska S.A. to prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Obecnie North Food zarządza restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish oraz John Burg. Pod marką John Burg dostępne są burgery i steki z certyfikowanej wołowiny Black Angus.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Michał Sołowow Group, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także startupy takie jak: 3DGence, New Era Materials i Homla.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.