Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

LPP wchodzi z pięcioma markami do Cracovia Outlet

Do grona najemców centrum Cracovia Outlet dołącza sklep z grupy LPP. Na  powierzchni 1055 mkw. zrealizowany zostanie najnowszy koncept multibrandowy, dzięki któremu klienci centrum będą mogli kupować odzież ulubionych marek należących do portfolio grupy w obniżonych cenach.

LPP jest polską firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i dystrybucją odzieży. Sieć sprzedaży obejmuje obecnie całą Polskę, a także kraje Europy Centralnej, Wschodniej i Zachodniej, Bałkany oraz Bliski Wschód. Milionom klientów odwiedzających salony sprzedaży i sklepy online oferowane są odzież, akcesoria i obuwie pięciu popularnych marek: Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay.

– Czujemy się wyróżnieni, że to właśnie centrum Cracovia Outlet zostało wybrane na realizację najnowszej koncepcji outletowej LPP. Klienci centrum będą mogli korzystać z interesującego formatu handlowego, w którym na dużej powierzchni będą mieć wybór odzieży pożądanych na polskim rynku marek. Z pewnością każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie – mówi Krzysztof Gaczorek, Prezes Zarządu KG Group.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Lokalizacja centrum Cracovia Outlet

Cracovia Outlet to nowoczesne centrum outletowe powstające w centralnej części Krakowa w ramach kompleksu handlowego typu mixed-use. Bardzo dobre połączenie z autostradą A4 i drogą ekspresową S7 sprawia, że zakupy będą mogły tu robić także osoby spoza aglomeracji krakowskiej. Nowoczesna architektura obiektu pozostaje w zgodzie z dynamicznie rozwijającymi się w okolicy inwestycjami mieszkaniowymi. Oprócz pokaźnej powierzchni oraz imponującej oferty atutem centrum Cracovia Outlet jest jego zlokalizowanie w ramach powstającego na obszarze 15 ha kompleksu handlowego o łącznej powierzchni 60 000 m2, w skład którego wejdą 2 parki handlowe Atut z ofertą spożywczą i wyposażenia wnętrz oraz wielkopowierzchniowy sklep meblowy Agata. Dodatkowym walorem lokalizacji jest sąsiedztwo innych centrów handlowych i targowo-kongresowych. Na klientów czekać będzie około 2 tys. miejsc parkingowych. Otwarcie centrum Cracovia Outlet wraz z całym kompleksem handlowym typu mixed-use zaplanowano na drugą połowę 2020 roku.

Lokalizacja Cracovia Outlet
Lokalizacja Cracovia Outlet

Inwestor i komercjalizacja

KG Group S.A.  to holding spółek, których główny cel stanowi ogólnopolska działalność deweloperska w zakresie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. Atutem firmy jest wyjątkowe połączenie wieloletniego doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, znajomości lokalnego rynku krakowskiego, zamiłowania do tego rynku, a także entuzjazmu, z którym KG Group, jako dynamicznie rozwijający się podmiot gospodarczy, podchodzi do tworzenia nowych obiektów komercyjnych. Grupa zrealizowała już projekty lokalnych centrów handlowych Atut – sześć obiektów pod wspólnym szyldem działa w Węgrzcach koło Krakowa, Pruszkowie, Krakowie przy ul. Grażyny i przy ul. Czerwone Maki oraz w Sosnowcu, Łodzi i Jaworzu,. Planowane są też kolejne inwestycje na terenie Krakowa: Atut Złocień (otwarcie 16 maja 2019 roku), Atut Bielany, Atut Kraków przy ul. Nowohuckiej oraz obiekty w Suchej Beskidzkiej i Bełchatowie

Za komercjalizację centrum Cracovia Outlet odpowiada BOIG Property Consulting, firma od lat działająca na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. BOIG jest także doświadczonym dostawcą usług związanych z wynajmem powierzchni handlowej w centrach typu outlet.