Więcej mody w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan

port-rumia-vistula

Portfolio najemców obecnych w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan powiększyło się o nową markę z segmentu modowego. Od marca w obiekcie działa salon Vistula o powierzchni 152 mkw. Za komercjalizację centrum handlowego odpowiada Ceetrus Polska.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan sukcesywnie powiększa swoją ofertę handlową. W ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy portfolio obiektu powiększyło się o czternaście nowych marek. W marcu 2019 roku do grona najemców modowych dołączyła marka Vistula.

– Dokładamy starań, żeby oferta Portu Rumia stawała się coraz bogatsza i dostosowana do różnorodnych gustów naszych klientów. Cieszymy się, że nasze portfolio rozszerzyło się o markę Vistula, która wzbogaci segment mody klasycznej – mówi Adam Kozioł, menedżer Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan.

Bogata oferta modowa w Porcie Rumia

W nowym salonie Vistula o powierzchni ponad 150 mkw. klienci mogą znaleźć bogatą ofertę mody męskiej, w tym garnitury, klasyczne płaszcze, marynarki, koszule, spodnie i najwyższej jakości dodatki.

Obecnie klienci Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan mogą korzystać z różnorodnej oferty ponad 80 salonów. Asortyment mody damskiej i męskiej oferują m.in.  Monnari, H&M, C&A, Kappahl, Greenpoint czy Wólczanka. Do dyspozycji klientów są również liczne punkty usługowe, kawiarnie i restauracje oraz hipermarket Auchan.  Na terenie centrum znajduje się salon meblowy Agata, Leroy Merlin, Decathlon i stacja paliw Auchan. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

Prawie 40 tys. mkw. powierzchni

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy ponad 80 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, H&M, 4F, CCC, Smyk, drogerie, księgarnie oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz.  W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się salon meblowy Agata, Leroy Merlin, Decathlon i stacja paliw Auchan.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać również z bezpłatnego parkingu na 2100 miejsc, w tym dla niepełnosprawnych oraz wiat rowerowych. Centrum mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Powstało w 2007 roku. Obiekt ma 39 460 mkw. powierzchni handlowej.

Szerokie portfolio Ceetrus

Ceetrus Polska sp. z o.o. (d. Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl