Marka Quiosque debiutuje w Kaliszu

Quiosque-kalisz

Quiosque cały czas rozwija sieć sprzedaży. Marka powiększyła mapę swoich sklepów o nowy lokal w Kaliszu. Jest to sklep własny. Zajmuje powierzchnię 166 mkw.

– Od dawna planowaliśmy otwarcie sklepu w tym mieście. Uważamy, że to miejsce ma bardzo duży potencjał sprzedażowy. Mieliśmy wiele zapytań od naszych stałych klientek dotyczących otwarcia właśnie w Kaliszu. Czekaliśmy na odpowiednie miejsce oraz metraż sklepu – mówi Małgorzata Larwa Manager ds. Ekspansji Quiosque. – Zgodnie z przyjęta strategią salony Quiosque powstają przede wszystkim w mniejszych galeriach handlowych. Dzięki temu możemy być bliżej naszych klientek. Widzimy, że chętniej robią zakupy w sklepach zlokalizowanych blisko ich miejsca zamieszkania, w salonach które znają – dodaje Małgorzata Larwa.

Quiosque rozwija salony własne i franczyzowe

Sieć nie tylko uruchamia salony własne. Marka zaprasza do współpracy również potencjalnych franczyzobiorców. Aby współpracować z  Quiosque należy posiadać lokal, którego optymalna dla marki powierzchnia ma metraż od 100 do 130 mkw., w mieście powyżej 30 tysięcy mieszkańców. Koszt inwestycji to, w zależności od stanu lokalu, od 1 tys. zł do 2,5 tys. zł netto na mkw.

Quiosque nieustannie analizuje i odpowiada na potrzeby swoich klientek. Oferta marki jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko i swobodnie w ciągu dnia – w pracy czy poza nią. To właśnie dlatego kolekcje łączą ponadczasową elegancję z nowoczesnymi elementami. Dzięki temu ubrania i dodatki sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych uroczystości jak i rodzinnych spotkań, czy weekendowego wypoczynku. W swojej ofercie firma proponuje odzież  w rozmiarach od 36 do 48, realizując myśl przyświecającą marce „jesteśmy różne – jesteśmy piękne”.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl