SCF 2019: nowe lokalizacje w portfolio Mallson Polska

Mallson Polska od lat jest w czołówce firm doradczych na rynku nieruchomości z sukcesem komercjalizujących obiekty handlowe. Aktualnie w portfolio spółki w procesie projektowania i wynajmu znajduje się około 60 galerii i parków handlowych. Podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum 2019 Exhibition & Awards na stoisku 2.9 przedstawiciele firmy udzielą szczegółowych informacji na temat aktualnych inwestycji firmy.

Wałbrzych Centrum

Wyjątkowy w Polsce projekt – „hub” transportowy – realizowany w formule partnerstwa publiczno-prywatnego powstanie w Wałbrzychu. Ten obiekt handlowo-rozrywkowy w ścisłym centrum miasta, będzie jednocześnie dworcem PKP i PKS, obsługującym miliony pasażerów rocznie. W centrum znajdzie się 70 sklepów najlepszych marek, kasy i poczekalnie dworcowe jak również punkty usługowe oraz duża food-courtowa strefa restauracyjna. Otwarcie obiektu planowane jest na II połowę 2021r.

Park Handlowy Trio w Oświęcimiu

Trwają przygotowania do realizacji projektu nowego parku handlowego w Oświęcimiu, który będzie realizowany przy drodze krajowej nr DK 44 o dużym natężeniu ruchu – w sąsiedztwie sklepu spożywczego Biedronka. Na powierzchni ponad 5 tys. mkw. GLA działać będzie ok. 20 lokali handlowych oraz parking oferujący ok. 140 miejsc parkingowych. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na przełom IV kw. 2020r.

Park Handlowy Mozaika w Krotoszynie

Rozpoczyna się komercjalizacja największego w mieście Parku Handlowego w Krotoszynie zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta przy DK15 i jednym z głównych skrzyżowań miasta. Obiekt o powierzchni ponad 6 tys. mkw. GLA pomieści ok. 15 sklepów najlepszych marek oraz zagwarantuje duży i wygodny dla klientów parking na ok. 150 miejsc.

Ustroń z nowym parkiem handlowym

W Ustroniu, w woj. śląskim rusza realizacja parku handlowego, który będzie zlokalizowany przy najważniejszym skrzyżowaniu w mieście – drogi krajowej DK 941 biegnącej z Katowic do Wisły oraz ul. Cieszyńskiej – prowadzącej do Cieszyna i centrum Ustronia. Przy skrzyżowaniu tym powstaje restauracja drive-thru znanej sieci fast-food. W nowoczesnym parku handlowym na powierzchni około 6 tys. mkw. GLA znajdzie się ok 15 sklepów, w tym market spożywczy oraz sklepy najlepszych sieciowych marek. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na IV kw. 2020 r.

Nowy park handlowy w Zawierciu

Nowoczesny park handlowy powstanie blisko centrum miasta przy drodze krajowej nr 796 na trasie Katowice-Dąbrowa Górnicza. Otwarcie planowane jest na wiosnę 2020 roku. Inwestycja położona jest w największym handlowym miejscu w mieście i wraz z niedawno otwartym marketem Lidl oraz sąsiednimi obiektami handlowymi takimi jak m.in. Biedronka, Netto, Media Expert, RTV Euro AGD, Bricomarche, Komfort i Jysk czy popularnym targowiskiem miejskim stworzy łącznie ponad 15 tys. mkw. przestrzeni zakupowej. Wygodne parkingi przed budynkiem zintegrowane z sąsiadującą ofertą handlową pozwolą mieszkańcom na komfortowe zakupy.

Otwarcie Multibox w Głogowie i Płońsku już niebawem

Mallson Polska prowadzi proces komercjalizacji jednej z największych w Polsce sieci parków handlowych – Multibox. Aktualnie to już 9 działających obiektów m.in. w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwóch w Ostrowie Wlkp. W budowie znajdują się parki handlowe w warszawskim Wilanowie, Głogowie i Płońsku oraz trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy w Szamotułach, Trzciance i Ełku.

Mallson Polska na SCF 2019

Na stoisku 2.9 Mallson przedstawi zainteresowanym klientom pozostałe projekty obiektów m.in. w takich miastach jak: Żory, Jędrzejów, Kwidzyn, Łaziska, Legionowo, Chełm czy Jasło.

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie ponad 90 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 700 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji około 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl