Premiera nowej inwestycji Dekady na SCF 2019

Nowy, multifunkcyjny projekt spółki Dekada po raz pierwszy został zaprezentowany podczas kwietniowych targów Shopping Center Forum 2019 Exhibition & Awards. O szczegółach najnowszej inwestycji można było porozmawiać na stoisku BOIG (nr 2.5.).

Firma Dekada SA znana jest z budowy centrów handlowych typu convenience, zintegrowanych centrów handlowo-komunikacyjnych i galerii śródmiejskich. Już niebawem jej portfolio powiększy się o nowy, multifunkcyjny projekt, który znacznie różni się od dotychczasowych realizacji spółki.

– Przez ostatnie lata zdobyliśmy duże doświadczenie w tworzeniu inwestycji łączących kilka funkcji, realizując np. zintegrowane centra handlowo-komunikacyjne. Ich przykład pokazał, że integracja funkcjonalności na jednej przestrzeni daje korzyści wszystkim stronom: klientom, okolicznym mieszkańcom i najemcom. Projektując nową inwestycję postanowiliśmy pójść o kilka kroków dalej i wykorzystać wielofunkcyjność jako podstawową wartość – mówi Aleksander Walczak, Prezes Dekada SA.

100 tys. mkw. dla nowej inwestycji mixed-use

– Nasz najnowszy projekt realizowany jest w formule mixed-use. Na ponad 100 tys. mkw. powierzchni zintegrujemy ofertę handlową, rozrywkową, biurową oraz mieszkaniową. Będzie to przyjazny fragment miasta, który dzięki swojej organizacji i przestrzeniom publicznym pozwoli spotkać się zarówno klientom części handlowej, korzystającym z restauracji i kawiarni oraz pracownikom biur oraz okolicznym mieszkańcom. Dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja na granicy Warszawy i jednej z podwarszawskich gmin, doskonale skomunikowana zarówno z stolicą jak i całą aglomeracją- mówi Wojciech Nowakowski, Investment and Leasing Director, Dekada SA. – O wszystkich szczegółach projektu powiemy więcej już niebawem, w trakcie kwietniowych targów SCF 2019. Liczę, że inwestycja spotka się z dużym zainteresowaniem i będzie stanowiła temat do wielu konstruktywnych spotkań – dodaje W.  Nowakowski.

Na polskim rynku nieruchomości komercyjnych spółka Dekada SA działa od 12 lat i dotychczas zrealizowała 11 obiektów handlowych. Nowa inwestycja znacząco urozmaici portfel dewelopera, zdominowany dotychczas przez obiekty typu convenience, śródmiejskie galerie i zintegrowane centra handlowo-komunikacyjne. Projekt zostanie zaprezentowany na targach SCF 2019 Exhibition & Awards na stoisku BOIG (2.5).

Dekada jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top