Berlin Döner Kebap rozwija usługę delivery

Sieć gastronomiczna Berlin Döner Kebap rozwija kanał delivery uruchamiając dostawy w kolejnych miastach. Z oferty korzystać mogą już mieszkańcy Szczecina, Poznania, Gdańska, Krakowa i Gorzowa. Wkrótce do tego grona dołączy Łódź i Zabrze.

Wprowadzenie dostaw poprzedzone zostało kilkumiesięcznymi testami w Szczecinie. Jak mówi Sławomir Rogowski, właściciel marki Berlin Döner Kebap, było to konieczne, aby upewnić się,że jakość produktu oferowanego w tym kanale odpowiadać będzie standardom sieci. – Dzięki przeprowadzonym testom możemy sprawnie wdrożyć usługę dostawy w kolejnych miastach. Do końca 2019 roku planujemy uruchomić kanał dostaw w każdym mieście, w którym znajdują się nasze restauracje – dodaje Rogowski.

Blisko 50 restauracji Berlin Döner Kebap

Dania z Berlin Döner Kebap zamawiać można korzystając z popularnych portali, takich jak pyszne.pl i pizzaportal.pl, a także Ubereats oraz własnej zamawiarki sieci kebapdostawa.pl. – Różne opcje zamawiania dostępne są na różnych rynkach – wyjaśnia Rogowski. – Dzięki temu, to klientom pozostawiamy ostateczny wybór sposobu zamawiania naszych dań. – Z naszych analiz wynika, że nadal najpopularniejszym sposobem zamawiania posiłków pozostaje rozmowa telefoniczna, dlatego rozwijamy także ten kanał realizacji zamówień – podkreśla Sławomir Rogowski.

Rozwój delivery to odpowiedź na oczekiwania konsumentów i dynamiczną ewolucję tego kanału w Polsce. W planach sieci Berlin Döner Kebap jest połączenie możliwości składania zamówień z autorską aplikacją KebApp.

Berlin Döner Kebap to największa sieć restauracji oferujących kebap w Polsce. Marka liczy dzisiaj blisko 50 restauracji. Można ją znaleźć w tak rozpoznawalnych miejscach jak: Stary Browar w Poznaniu, Galeria Kaskada w Szczecinie, Forum w Gdańsku czy kompleks Baltic Park Molo w Świnoujściu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl