scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Nowe marki w CH Czyżyny i CH Bielawy

ch-czyzyny-1

Ofertę centrów handlowych Czyżyny w Krakowie i Bielawy w Toruniu czeka sporo zmian. Tylko w marcu zarządca podpisał aż 8 umów najmu. Łącznie w obu obiektach wynajęto 1,8 tys. mkw. GLA.

Właściciel obiektów nie tylko w ostatnich miesiącach mocno inwestuje w ich modernizację i nową infrastrukturę, ale także stawia na znaczące zmiany w tenant-mix’ie. Pomóc ma w tym nowa strategia leasingu, która realizowana jest od kilku miesięcy. Jej celem jest zaproszenie kolejnych atrakcyjnych marek do grona najemców centrów handlowych w Krakowie, Toruniu i Łodzi, a także rozwój oferty w wybranych segmentach, a zwłaszcza w segmencie modowym.

Home&You inwestuje w powierzchnię w Krakowie i Toruniu

Najwięcej powierzchni w obu centrach zdecydowała się wynająć marka Home&You. Znany polski brand ulokuje swoje salony w centrach handlowych Czyżyny i Bielawy. W tym pierwszym Home&You zajmie powierzchnię blisko 450 mkw., z kolei w drugim niemal 550 mkw.

Otwarcie Home&You w Czyżynach wzmocni ofertę wyposażenia wnętrz, na którą już dziś składają się sklepy m.in. Jysk oraz Leroy Merlin. Nowa marka uzupełni także segment „home” CH Bielawy, gdzie swój sklep również ma Jysk, z kolei Leroy Merlin znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie toruńskiego obiektu.

Jeszcze więcej mody w CH Czyżyny i CH Bielawy

To jednak nie jedyna tak znacząca zmiana w ofercie. Rozwijany jest także segment mody. Podobnie jak marka Home&You, podobnie Big Star wejdzie aż do 2 centrów. W Czyżynach brand zajmie lokal mający ponad 180 mkw., w Bielawach natomiast  niemal 170  mkw. Na identyczny ruch zdecydowała się również marka Queen. W Krakowie  brand wynajął ponad 120 mkw., z kolei w Toruniu pojawi się na ponad 180 mkw.

Ale zmiany nie kończą się na segmencie wyposażenia wnętrz i „fashion”. Dynamiczny rozwój oferty przynosi także 2 dodatkowe umowy dla CH Bielawy. Już wkrótce do grona najemców toruńskiego centrum handlowego dołączy niezwykle popularna w mieście piekarnia-cukiernia Bartkowscy, która zajmie ponad 58 m kw. oraz Optyk Kodano, który wynajął blisko 74 mkw. Najemcy uzupełnią odpowiednio ofertę spożywczą  i usługową centrum handlowego.

Właścicielem CH Czyżyn i CH Bielawy jest Newbridge, a zarządcą obiektów Apsys

Centrum Handlowe Czyżyny zlokalizowane jest w Krakowie przy ul. Medweckiego 2. Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię ponad 31 tys. m kw. GLA i liczy sobie 77 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród kluczowych najemców znaleźć można m.in. Carrefour, Leroy Merlin, Jysk, RTV Euro AGD, Douglas, Rossmann, Pepco, KFC i CCC. Zmotoryzowani mają tutaj do dyspozycji ponad 850 miejsc postojowych.

Centrum Handlowe Bielawy zlokalizowane jest we wschodniej części Torunia w pobliżu DK 15 i 80 oraz autostrady A1, niecałe 15 minut od Starego Miasta. Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię ponad 24 tys. m kw. GLA i liczy sobie 69 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród kluczowych najemców znaleźć można m.in. Carrefour, Jysk, RTV Euro AGD, Douglas, Carry, Rossmann,  Pepco i CCC. Zmotoryzowani mają tutaj do dyspozycji 1250 miejsc postojowych. Blisko 60% klientów odwiedzających obiekt to dziś rodziny z dziećmi. Co roku zakupy robi tutaj ponad 4 miliony klientów.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required