Lider rynku fitness w Avenidzie – po raz pierwszy w Poznaniu

Calypso

Do grona najemców Avenidy dołączył klub Calypso Fitness. Jest to pierwszy obiekt tej marki w Poznaniu. Na powierzchni 1,7 tys. mkw. do dyspozycji klientów są m.in. klimatyzowana sala fitness, strefy: cardio, funkcjonalna i wolnych ciężarów, sala do Power Bike oraz sauny fińskie.

– Cieszymy się, że najbardziej przyjazna sieć oraz lider rynku fitness wybrał właśnie Avenidę. Dzięki temu nasi klienci mogą skorzystać z nowoczesnej i bogatej oferty klubu Calypso Fitness i zadbać w nim o swoją kondycję – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Nowy klub fitness mieści się w poznańskim centrum handlowym na poziomie 0. Klubowicze odwiedzający Calypso do dyspozycji mają m.in. przestronną i klimatyzowaną salę fitness, strefę cardio, strefę wolnych ciężarów, salę do Power Bike oraz dwie sauny fińskie. Dodatkowo na miejscu – oprócz kompleksowego pomiaru składu ciała – każdy może skorzystać z porad doświadczonych trenerów, którzy pomogą także w rozpisaniu zbilansowanej diety. Kolejnym udogodnieniem dla odwiedzających Calypso Fitness jest parking, z którego klubowicze mogą bezpłatnie korzystać przez trzy godziny.

W 2018 roku sieć Calypso została wybrana przez czytelników portalu Branża Fitness, klubowiczów, jury Branża Fitness Awards oraz firmę eFitness siecią najbardziej przyjazną klubowiczom.

Blisko 200 lokali na 60 tys. mkw.

Niesłabnąca frekwencja i utrzymanie obrotów – mimo wprowadzonej w marcu ustawy ograniczającej handel – daje Avenidzie mocną pozycję na handlowej mapie Poznania. Innowacyjne podejście w ramach nowej strategii marketingowej, zmiany tenant mixu, kreatywne akcje prosprzedażowe i aktywne działania w mediach społecznościowych umocniły poznańskie Centrum, które stale odnotowuje korzyści ze zrealizowanych działań. Avenida Poznań od początku roku 2018 konsekwentnie realizuje założenia strategii marketingowej i aktywnie dostosowuje ofertę do dynamicznie zmieniającego się rynku, potrzeb i oczekiwań klientów.

Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w Wielkopolsce, które na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni 60 tysięcy metrów kwadratowych mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1,5 tys. miejsc parkingowych (trzy godziny darmowego parkowania). Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym.

Właścicielem obiektu jest spółka ECE Projektmanagement Polska, partner merytoryczny wiosennej edycji Shopping Center Forum 2019 Exhibition & Awards.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl