KappAhl wraca do Krakowa. Otwarcie pierwszego salonu w Galerii Bronowice

Salon KappAhl w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice intensywnie pracuje nad poszerzeniem swojej oferty usługowo-handlowej. 11 kwietnia 2019 asortyment Centrum wzmocniła kolejna marka modowa: KappAhl, należąca do szwedzkiego brandu odzieżowego. Pierwszy w Krakowie salon skandynawskiej sieci zajmuje powierzchnię ponad 750 mkw. i znajduje się na poziomie 0 obiektu.

KappAhl dołączył do mapy salonów Galerii Bronowice, oferujących artykuły odzieżowe. W stale wzbogacanej propozycji handlowej Centrum pojawiły się marki własne, należące do sieci, takie jak: Newbie, XLNT, Hampton Republic 27, czy Lab Industires – przeznaczone dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W asortymencie marki znajdują się ubrania dla całej rodziny, jak również akcesoria, bielizna, piżamy oraz stroje kąpielowe. Oferta sieci KappAhl obejmuje odzież klasyczną, casualową oraz wieczorową, wpisującą się w panujące trendy. Ponadto niemal 60 proc. produktów posiada oznakowanie zrównoważonego rozwoju.

Galeria Bronowice rozwija ofertę modową

– Podejmujemy nieustanne starania, aby rozwijać nasz obiekt oraz wprowadzać do niego nowe rozwiązania. Jednak najważniejsze dla nas jest sprostanie oczekiwaniom klientów, co tym razem osiągamy poszerzając wachlarz usług o asortyment szwedzkiej marki odzieżowej. Jesteśmy dumni, że będziemy jedynym miejscem w Krakowie, które w ofercie posiada produkty KappAhl. Otrzymujemy sygnały od naszych gości, że z niecierpliwością oczekiwali na otwarcie salonu – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

– Niezmiernie cieszymy się z powrotu do Krakowa, gdzie mamy liczne grono wiernych klientów. Mieszkańcom Krakowa i okolic oferujemy najnowszą modę w przyjaznym otoczeniu istniejącego i lubianego centrum handlowego. W nowym salonie, stworzonym według najnowszego konceptu, naszym klientom proponujemy odzież odzwierciedlającą bieżące trendy mody światowej, z uwzględnieniem linii ekologicznych i przyjaznych środowisku – dodaje Agnieszka Skrybant-Jaworska, Country Manager KappAhl Polska.

150 sklepów w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 65 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta, stwarzając atrakcyjną ofertę dla klientów. Jedną z cech, wyróżniających architekturę Galerii, jest inspiracja krakowską secesją, w subtelny i wyważony sposób wiążąca styl Młodej Polski z nowoczesnością. W Galerii Bronowice znajdziemy sklepy znanych marek z różnych branż i usług, szeroką ofertę restauracyjną oraz szereg udogodnień dla rodziców i atrakcji dla dzieci, a także specjalną propozycję rozrywkowo-kulturalną. Znajduje się tu ponad 150 sklepów, kawiarni i restauracji, marek znanych i lubianych przez klientów m.in.: największy jednopoziomowy hipermarket Auchan, salon Media Markt, jak również dodatkowe usługi i propozycje. Należą do nich m.in.: Punkt Obsługi Mieszkańców, punkty Co-working, Strefa Rozrywki dla dzieci, Poczta Polska. Również przed wejściem do Galerii czeka szereg atrakcji – bezpieczny i kolorowy plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, boisko do koszykówki, skate park. Do dyspozycji przyjeżdżających jest 2,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych, usytuowanych na trzech kondygnacjach. Przed Galerią znajduje się także stacja ładowania samochodów elektrycznych, wypożyczalnia roweru miejskiego, a także paczkomat.  Inwestorem jest Ceetrus Polska.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl