TK Maxx wchodzi do Płocka

tkmaxx-plock

18 kwietnia otwarty zostanie pierwszy w Płocku sklep sieci TK Maxx. Będzie zlokalizowany w jednej z płockich galerii handlowych.

Pod jednym dachem na klientów czekać będą produkty znanych marek w sześciu działach tematycznych: moda damska, moda męska, akcesoria, obuwie, produkty dla domu oraz produkty dla dzieci. Wszystko w cenach nawet do 60 proc. niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

W Polsce TK Maxx ma ok. 50 sklepów, z czego w 2018 roku spółka otworzyła 8. Średnia powierzchnia sklepu  to 2 tys. mkw. Marka celuje w największe miasta w Polsce. W samej Warszawie marka obecna jest w 7 lokalizacjach.

Szeroki asortyment TK Maxx

Dostawy asortymentu trafiają do sklepów TK Maxx aż kilka razy w tygodniu, dzięki czemu mieszkańcy Płocka i okolic będą mogli regularnie odkrywać nowe kolekcje. Na sklepowych półkach znajdą m.in. wiosenne kurtki i lekkie płaszcze, sukienki czy akcesoria, torebki i buty. Na wielbicieli zakupów wnętrzarskich czekać będą akcesoria kuchenne, poduchy i dodatki oraz akcesoria do ogrodu.

– TK Maxx opiera się na modelu off-price, czyli sprzedaży produktów w okazyjnych cenach. Wartość to dla nas połączenie mody, marki, jakości i ceny. W przeciwieństwie do tradycyjnych sklepów oferujących sprzedaż detaliczną, zazwyczaj nie organizujemy promocji, wyprzedaży i nie udzielamy rabatów. Codziennie jednak dostarczamy znane marki i produkty od projektantów w cenach zawsze do 60 proc. niższych od regularnej ceny sprzedaży w Polsce i na świecie. Nie jesteśmy jednak outletem. Tego typu sklep zwykle sprzedaje towar od jednego producenta. My działamy na innej zasadzie – oferujemy marki od tysięcy sprzedawców z całego świata. Na metkach produktów podajemy „ich cenę”, czyli regularną cenę sprzedaży w Polsce i na świecie, aby dostarczyć naszym klientom informacji o tym, ile udało im się zaoszczędzić kupując jakościowy produkt. Regularne ceny sprzedaży są zawsze otrzymywane i potwierdzane przez naszych sprzedawców, z którymi współpracujemy. Dodatkowo, aby zapewnić należytą ochronę interesów konsumentów, ściśle współpracujemy z odpowiednimi instytucjami – czytamy na stronach TK Maxx.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl