Zbliża się otwarcie Galerii Młociny. W.Kruk w gronie najemców obiektu

Galeria Młociny

Do najnowszego warszawskiego kompleksu handlowo-rozrywkowego, którego otwarcie planowane jest już za kilka tygodni, wprowadzi się najstarsza polska firma jubilerska W.Kruk. W budowanym przez Echo Investment centrum butik topowej marki biżuteryjnej zajmie 90 metrów kwadratowych.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Obiekt będzie dysponował 75 tys. mkw. powierzchni handlowej.

Salon W.Kruk znajdzie się na pierwszej kondygnacji obiektu. W sklepie marki istniejącej na polskim rynku nieprzerwanie od 1840 roku, klienci będą mogli znaleźć bogaty asortyment złotej i srebrnej biżuterii damskiej oraz męskiej, w tym nowoczesne oraz klasyczne wzory zdobione brylantami i kamieniami szlachetnymi. Nie zabraknie również szerokiego wyboru obrączek
i pierścionków oraz autorskich kolekcji zainspirowanych najnowszymi trendami, z których słynie W.Kruk. Punktem obowiązkowym nowej lokalizacji w Galerii Młociny będą gabloty z wysokiej klasy zegarkami, W.Kruk jest bowiem ekspertem w dziedzinie zegarków i oficjalnym przedstawicielem wielu prestiżowych szwajcarskich marek.

– Kontrakt z W.Kruk oznacza, że w Galerii Młociny będziemy mieli jubilerską wielką trójkę. Idąc dalej, cała lista z kategorii biżuteria i dodatki, na której widnieją już Apart, YES oraz Tous, Bijou Brigitte, Briju, a także zegarkowe salony działające pod szyldami Swatch i Zibi, prezentuje się imponująco. Umowa z W.Kruk jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ firma słynąca z umiejętności łączenia doskonałego rzemiosła z jubilerskimi trendami zdecydowała się wystartować na Bielanach z dużym, ponad 90-metrowym salonem – komentuje Marcin Szlufik, senior leasing manager w Dziale Centrów Handlowych, Echo Investment.

Bielański kompleks należy do EPP i Echo Investment

Obiekt o powierzchni handlowej 75 tys. mkw., zgromadzi 220 wyjątkowych sklepów oraz punktów usługowych, komfortowe biura, centrum medyczne, miejsca zabaw dla dzieci, klub fitness, restauracje i kawiarnie, jak również pierwsze w dzielnicy wielosalowe kino.

Galerię Młociny wyróżnia nowatorskie podejście w projektowaniu miejsc spotkań, rozrywki i gastronomii. Przestrzeń restauracyjna i rozrywkowa – zajmująca cały poziom +2 i połączona z zielonym ogrodem na dachu – została podzielona na różne strefy funkcjonalne. Architekci z renomowanego studia Broadway Malyan przenieśli na Bielany atmosferę przytulnych knajpek, ulicznej kuchni i swobodnego jedzenia na mieście, a także posiłków na świeżym powietrzu, wśród zieleni. To pierwszy tego typu koncept w Polsce.

Galeria powstaje tuż przy węźle Młociny – w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie, z bezpośrednim dostępem do metra, licznych linii tramwajowych i autobusów miejskich, podmiejskich i krajowych, stacji rowerowej oraz parkingu P&R. To najważniejsze miejsce przesiadkowe północnej części miasta i sąsiednich miejscowości, z którego co roku korzysta ponad 24 mln pasażerów.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza będzie zarządzać nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiada całościowo za proces deweloperski i najem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl