Znaczący wzrost sprzedaży w Organic Farma Zdrowia

Grupa Organic Farma Zdrowia zanotowała w marcu br. najwyższą w tym roku, skonsolidowaną sprzedaż w wysokości 9,1 mln zł netto. Jest to najwyższy wynik sprzedaży od marca 2018 roku, kiedy sprzedaż wyniosła 10 mln zł, co miało ścisły związek ze szczytem sprzedaży Wielkanocnej, w tym roku przesuniętej na połowę kwietnia.

– Szczególnie istotna jest dobra sprzedaż spółki Eko-Wital, która nadal odbudowuje swój magazyn po pożarze z końca stycznia tego roku i odtwarza zdolności operacyjne – informuje Grupa Organic Farma Zdrowia. Do końca marca spółka Eko-Wital uruchomiła dostawy prawie wszystkich produktów ze swojej oferty do wszystkich klientów.

40 delikatesów Organic Farma Zdrowia

Organic Farma Zdrowia S.A. to pierwsza i obecnie największa w Polsce sieć samoobsługowych Delikatesów pod nazwą Organic Farma Zdrowia z ekologiczną i pro-zdrowotną żywnością, kosmetykami i środkami higieny osobistej oraz domowej. Sieć obejmuje 40 delikatesów stacjonarnych zlokalizowanych w największych miastach Polski i delikatesów on-line.

Działalność e-comerce prowadzona jest przez trzy sklepy internetowe: organic24.pl stanowiący pod względem cen i oferty dokładne odzwierciedlenie Delikatesów stacjonarnych, Delikatesy internetowe ekosfera24.pl – jeden z najstarszych internetowych sklepów z żywnością ekologiczną w Polsce oraz freedelikatesy.pl. Sklepy internetowe posiadają najszerszą ofertę produktów
ekologicznych na polskim rynku.

Spółka Organic Farma Zdrowia S.A. jest notowana na rynku NewConnect od 2008 roku. Od 6 lipca 2016 roku większościowym udziałowcem Organic Farma Zdrowia S.A. jest największy dystrybutor i detalista żywności ekologicznej we Włoszech – spółka EcorNaturaSi S.P.A. z siedzibą w Weronie. Grupa EcorNaturaSi jest numerem jeden na rynku żywności ekologicznej we Włoszech i jednym z największych podmiotów w branży w Europie. Tylko we Włoszech prowadzi ok. 500 wielkopowierzchniowych sklepów z żywnością organiczną, w których dostępnych jest 6,5 tys. produktów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl