Nowa usługa JYSK – kup on-line, odbierz w sklepie

Jysk

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Od teraz przy zakupach online za minimum 250zł dostawa do wybranego sklepu jest za darmo – mówi Joanna Kalinowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Jysk Polska.

Wszystkie artykuły Jysk dostępne na stronie www.jysk.pl można kupić on-line a odebrać w najbliższym sklepie. Nowa usługa to świetna opcja i oszczędność czasu i pieniędzy. Warunkiem skorzystania z darmowej dostawy do najbliższego sklepu jest zamówienie za minimum 250 złotych. Nawet 35 proc. całego asortymentu mebli i materaców dostępna jest tylko w sklepie internetowym. Dzięki nowej usłudze ten asortyment można teraz kupić online i odebrać w najbliższym sklepie.

Od teraz klient nie płaci za transport artykułów, które kupuje w Interecie. Może kupować artykuły dostępne tylko na www.jysk.pl i odbierać je w najbliższym sklepie. Od teraz klient może także zapłacić za zakupy w internecie, nie musi już stać w kolejce do kasy i szybko może odebrać swoje zamówienie. Klient może odebrać towar w Ponad 220 sklepach w całej Polsce.

– Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, dla których zamówienie wielkogabarytowych artykułów takich, jak meble czy materace, stanowiły dotychczas barierę zakupową. Od teraz przy zakupach online za minimum 250 zł dostawa do wybranego sklepu jest za darmo. Dodatkowo on-line oferujemy znacznie więcej artykułów do domu w skandynawskim stylu w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi. Biorąc pod uwagę, że w całej Polsce jest ponad 220 sklepów Jysk , to konkurencyjna oferta w branży – mówi Joanna Kalinowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Jysk Polska.

Podczas zakupów na jysk.pl przy wyborze sposobu dostawy należy wybrać opcję „odbiór w sklepie”. Możliwość ta będzie dostępna, jeśli w koszyku znajdą się produkty o łącznej wartości min. 250 zł. Należy wybrać z listy sklep, do którego jest najbliżej. O tym, że artykuł jest gotowy do odbioru, klient zostanie powiadomiony mailowo i przez SMS. Towar będzie czekał na klienta maksymalnie 7 dni. W sklepie klient będzie miał możliwość zamówienia transportu produktów do domu. Klienci o nowej usłudze dowiedzą się z informacji umieszczanych na stronie Jysk .pl, w mediach społecznościowych, w newsletterach.

2,7 tys. sklepów Jysk

Jysk jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje „wszystko dla domu”. Jej założycielem jest Lars Larsen, który w 1979 roku otworzył swój pierwszy sklep w duńskim mieście Arhus. Jysk obejmuje obecnie 2,7 tys. sklepów. Roczny obrót w roku finansowym 2017/2018 wyniósł 3,57 miliardów €. Sieć zatrudnia ok. 23 tys. pracowników w 51 krajach na całym świecie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl