Vision Express nowym najemcą w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

vision-express-auchan

Centrum Handlowe Auchan Komorniki poszerzyło ofertę w segmencie zdrowia i urody. Od 27 marca klienci mogą korzystać z usług i produktów salonu Vision Express, który zajął lokal o powierzchni 106 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Komorniki w Poznaniu to miejsce zakupów chętnie wybierane przez mieszkańców Poznania i okolic ze względu na różnorodną ofertę handlową i usługową. Tworzy ją ponad 50 sklepów z modą, obuwiem i dodatkami, drogerie, apteka, a także liczne punkty usługowe. Pod koniec marca 2019 roku do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Komorniki dołączył salon Vision Express.

– Zależy nam, żeby nasi klienci mogli korzystać z jak najszerszej oferty handlowej i usługowej. Dlatego cieszę się, że do naszych najemców dołączył salon optyczny sieci Vision Express, gdzie klienci znajdą bogaty wybór produktów oraz skorzystają z usług badania wzroku – mówi Paulina Jeruzel-Dobska, menedżer Centrum Handlowego Auchan Komorniki.

25 lat Vision Express w Polsce

W salonie sieci Vision Express, która w tym roku świętuje 25-lecie, klienci mogą znaleźć szeroką ofertę wysokiej jakości okularów i soczewek kontaktowych. W salonie wykonywane są również profesjonalne badania wzroku. Wykwalifikowany personel służy radą nie tylko w doborze oprawek okularowych czy soczewek, ale również podpowiada, jak prawidłowo dbać o zdrowie oczu na co dzień. W salonie można skorzystać również z usług serwisowych i napraw pogwarancyjnych kupionych produktów.

Dzięki wieloletniej współpracy biznesowej Ceetrus Polska i właściciela salonów optycznych Vison Express, z usług optycznych mogą korzystać klienci większości centrów handlowych komercjalizowanych przez Ceetrus Polska.

Auchan Komorniki w portfolio spółki Ceetrus

Centrum Handlowe Auchan Komorniki to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy ponad 50 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Promod, Solar, CCC, a także apteka i biura podróży. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan i RTV Euro AGD, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon, Norauto, Jysk, Media Expert, sieć salonów samochodowych i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Komorniki jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać bezpłatnego parkingu na 1940 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych. Centrum Handlowe Auchan Komorniki jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne. Centrum mieści się w Poznaniu, przy ul. Głogowskiej 432. Powstało w 2001 roku. Obiekt ma ponad 5600 mkw. powierzchni handlowej.

Ceetrus Polska sp. z o.o. (d. Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl