Smyk w Galerii Wiślanka – jedynej galerii handlowo-rozrywkowej w Żorach

Podczas wiosennej edycji targów Shopping Center Forum 2019 na stoisku Mallson Polska odbyło się oficjalne podpisanie umowy najmu na salon Smyk w jedynej galerii handlowo-rozrywkowej w Żorach. Salon zajmie powierzchnię ok. 430 mkw.

– Cieszymy się z pozyskania do centrum lidera sektora artykułów dziecięcych i marki cieszącej się ogromnym uznaniem wśród Klientów – mówi Ewa Ściubidło, wiceprezes Mallson Polska – firmy odpowiedzialnej za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu.

Smyk to marka obecna na polskim rynku już od około 40 lat. Oferuje szeroki wybór zabawek, akcesoriów dla niemowląt, odzieży i obuwia, artykułów szkolnych, książek oraz multimediów. Ponadto dysponuje Sieć sklepów posiada własne marki zabawek (Smiki) oraz odzieży i obuwia (Cool Club). Sklepy Smyk działają w Polsce, Rosji, Rumunii oraz na Ukrainie.

Galeria Wiślanka ruszy w II połowie 2020 roku

Galeria Wiślanka będzie jedynym nowoczesnym obiektem handlowym w Żorach. Na blisko 20 tys. mkw. powierzchni najmu znajdzie się około 80 sklepów polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych. Pośród najemców obiektu znajdą się m.in. Helios – jedyne w mieście wielosalowe kino oraz najnowszy koncept marketu Lidl. Do dyspozycji klientów będzie ponad 600 miejsc parkingowych.

Dzięki lokalizacji Galerii zaraz przy skrzyżowaniu najważniejszych dróg szybkiego ruchu w regionie (drogi krajowej nr 81 z drogą wojewódzką 935 stanowiącej część obwodnicy Żor dochodzącej do autostrady A1), centrum jako jedyne w mieście (najbliższe zlokalizowane w odległości 60 km) posiada catchment dochodzący do 750 tys. mieszkańców w zasięgu 30 min. dojazdu.

– Galeria Wiślanka będzie miejscem przyjaznym dla całych rodzin. Stawiamy duży nacisk na prorodzinne nastawienie do klienta oraz dbamy o to, aby stworzona przez nas strefa zakupowa i rozrywkowa zawierająca wszelkie udogodnienia dla matek z dziećmi spotkała się w szczególności z uznaniem tej grupy klientek. Dodatkowo atrakcyjna, bogata i zróżnicowana oferta marek które wprowadzamy do obiektu, nowoczesna, elegancka przestrzeń zapewniająca komfortowe warunki kupowania i szeroka strefa rekreacyjno-rozrywkowa podniesie wartość obiektu oraz uczyni najchętniej uczęszczanym miejscem w mieście. Już niebawem zostanie wybrany generalny wykonawca obiektu oraz rozpocznie się budowa obiektu – mówi Teresa Jonas, Prezes zarządu Wiślanka S.A.

Otwarcie Galerii Wiślanka planowane jest na II połowę 2020 r.

Mallson Polska wystawca SCF 2019

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie ponad 90 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 700 tys. mkw, a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.