Sieć Lavard utrzymuje tempo rozwoju. Dwa nowe otwarcia

’- Z dumą informuję o otwarciu naszych nowych salonów. Oferta marki Lavard jest już dostępna w około 90 salonach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Do grona tych lokalizacji dołączył salon w Silesia Outlet Gliwice i dwukrotnie większy punkt w Galerii Sfera w Bielsku-Białej – mówi w rozmowie z retailnet.pl Jolanta Jasionowska-Kasiak z JK Consulting, pełnomocnik marki Lavard.

Polska sieć oferująca elegancką odzież damską i męską umacnia swoją pozycję w kraju. Już od 27 marca br. kolekcje damska i męska marki Lavard dostępne są w nowo otwartym sklepie zlokalizowanym w Silesia Outlet Gliwice. 200-metrowy salon Lavard to elegancka i wyrafinowana przestrzeń, w której poza odzieżą damką i męską, dostępne są modne akcesoria i dodatki.

– Gliwice mają ogromny potencjał sprzedażowy, dlatego cieszymy się, że udało się nam otworzyć tu swój salonu. Czekaliśmy na odpowiednie miejsce, a takim własnie jest Silesia Outlet Gliwice, które ma stać się największym centrum wyprzedażowym na Śląsku – mówi Marzena Talarczyk, Dyrektor ds. sprzedaży w Lavard.

Marka doceniła też potencjał Bielsko-Białej, gdzie w Galerii Sfera znacząco powiększyła powierzchnie sprzedaży. Aż dwukrotnie większy salon Lavard pierwszych klientów przywitał 13 kwietnia br. W 130-metrowym duobrandowym salonie, klienci znajdą zarówno kolekcje damskie, jak i męskie.

Lavard w Galerii Sfera
Lavard w Galerii Sfera

Sieć sprzedaży Lavard

Sieć sprzedaży Lavard obejmuje około 90 salonów firmowych, 16 franczyzowych oraz 200 sklepów multibrandowych. Prężnie rozwija się nie tylko w Polsce, ale także we Włoszech, Francji, Niemczech, Grecji, Czechach, na Słowacji, Litwie, Rosji oraz Ukrainie. Zgodnie ze strategią salony Lavard otwierane są w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców. Optymalna powierzchnia pod sklep duobrandowy (Lavard Men i Lavard Woman) to nawet 200 mkw., a pod monobrandowy (Lavard Men) ok. 150 mkw.

Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Starem Bystrem.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top