Home&you w stolicy Islandii

Polska marka home&you odważnie wkracza na rynki zagraniczne, mając salony w Estonii, Rosji, Kazachstanie, na Słowacji i Ukrainie. Do grona tych lokalizacji dołączył właśnie salon w Reykjavíku na Islandii.

13 kwietnia br. otworzyliśmy salon home&you w Reykjavíku na Islandii. Jest to najdalej położony salon home&you – informuje sieć. Nowy salon polskiej sieci sklepów z wyposażeniem wnętrz to odświeżony design i jeszcze szerszy asortyment.

Blisko 150 lokalizacji

Home&you to jedna z dwóch, obok Essex, marek w portfolio spółki akcyjnej BBK. Pierwszy salon pod szyldem home&you został otwarty 2016 roku. Niespełna cztery lata później marka home&you była już największą, pod względem liczby punktów sprzedaży, siecią sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz w Polsce. Obecnie sieć home&you składa się z blisko 150 przyjaznych klientowi salonów, zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnych centrach handlowych na terenie całego kraju oraz sklepu online https://home-you.com/pl/

Sieć poza rozwojem sieci stacjonarnej, inwestuje również w nowoczesne systemy e-commerce, które mają być odpowiedzią na rosnące biznesowe potrzeby firmy, wynikające z coraz większych wymagań konsumentów. Warto zaznaczyć, że kanał sprzedaży online odgrywa niezwykle istotną rolę w strategii handlowej marki home&you.

W home&you można znaleźć tekstylia, ozdoby i różnego rodzaju akcesoria domowe, które pozwalają tworzyć wyjątkową atmosferę poprzez urozmaicenie codzienności drobnymi, świeżymi akcentami. Staranny dobór asortymentu home&you pomaga w komponowaniu stylowych, a także funkcjonalnych aranżacji do salonu, sypialni, kuchni, jadalni oraz łazienki.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl