Mallson: Neonet w Parku Handlowym Multibox w Płońsku

Jesienią br. Neonet – ogólnopolska sieć sklepów z asortymentem AGD, RTV, IT, GSM otworzy swój sklep w Parku Handlowym Multibox w Płońsku. Podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum 2019 odbyło się oficjalne podpisanie umowy najmu. Salon zajmie powierzchnię blisko 450 mkw.

Grupa Neonet jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce oferuje najwyższej klasy markowe produkty z sektora elektroniki, telewizorów, komputerów i akcesoriów gospodarstwa domowego, dedykowany zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym.

Multibox Płońsk ruszy jesienią 2019 roku

Multibox w Płońsku zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, blisko centrum, w otoczeniu osiedli mieszkaniowych. W bezpośrednim sąsiedztwie parku znajduje się market sieci Kaufland oraz restauracja McDonald’s. Budynek Parku o powierzchni najmu ponad 5 tys. mkw. jest w trakcie zaawansowanej realizacji i już jesienią tego roku zaoferuje dziesięć lokali, z kompleksową ofertą handlową – między innymi marki Sinsay, Pepco, Rossmann czy Martes Sport. Dla zmotoryzowanych klientów udostępnionych zostanie 200 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem Multiboxów odpowiada firma Mallson Polska. Inwestorem i wykonawcą Parków Handlowych Multibox jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie w ramach sieci Multibox działają obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie, Rawiczu oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. Oprócz obiektu w Płońsku w budowie znajdują się parki handlowe na warszawskim Wilanowie oraz w Głogowie a w przygotowaniu są projekty w Szamotułach, Trzciance oraz Ełku.

Mallson komercjalizuje Multiboxy

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie ponad 90 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 700 tys. mkw, a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top